08 Haziran 2015

CepKask Müşteriye Saygısız Firma!

Bu şirket 31.04.2015 tarihinde belgeleri ile birlikte ellerine ulaştırdığım LG G3 marka cep telefonumu halen tamir etmemiştir. Tamir etmemek için bütün yolları arayan, açık bir nokta bulup tamir etmek zorunda kalınca bunu yapmamak için elinden geleni yapan bir firma. Hizmet sektöründe olmasına rağmen kendilerine telefonla ulaşamıyorsunuz.

Her türlü sizi yolunacak bir kaz olarak gördükleri için ücretli hattan aramanızı istiyorlar. Onu da arayınca ya da e posta yoluyla ulaşınca size hep aynı kopyala yapıştır cevabı veriyorlar. Müşterinin zekasıyla resmen alay ediyorlar. 40 gündür ellerinde olan bir telefonla ilgili hala bilgi veremiyorlar.

Gökhan 589 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan02 Temmuz 2015

    62 gün geçmesine rağmen cihazı firma tamir ederek bana gönderememiştir. Artık diyecek söz ya da hakaret kalmadı.

  • Gökhan16 Haziran 2015

    İlgili firma CepKask bugün itibariyle 46 gündür ellerinde bulunan cihazımı halen tamir etmemiş hatta edilmesi ile ilgili bana tatmin edici bir açıklamada dahi bulunma gereği görmemiştir. Burada herkese yazdıkları gibi sadece otomatik kopyala yapıştır mesajı yapmaktan başka bir iş yapmamaktadır.

  • CepKask Temsilcisi08 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İlgili şikayetiniz incelemeye alınmıştır. İnceleme sonuçlandığında kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden tarafınıza bilgi akışı sağlanacaktır. Saygılarımızla, CEPKASK A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön