CepKask Müşteriye Saygısız Firma!

Gökhan Gözde K. |

Bu şirket 31.04.2015 tarihinde belgeleri ile birlikte ellerine ulaştırdığım LG G3 marka cep telefonumu halen tamir etmemiştir. Tamir etmemek için bütün yolları arayan, açık bir nokta bulup tamir etmek zorunda kalınca bunu yapmamak için elinden geleni yapan bir firma. Hizmet sektöründe olmasına rağmen kendilerine telefonla ulaşamıyorsunuz.

Her türlü sizi yolunacak bir kaz olarak gördükleri için ücretli hattan aramanızı istiyorlar. Onu da arayınca ya da e posta yoluyla ulaşınca size hep aynı kopyala yapıştır cevabı veriyorlar. Müşterinin zekasıyla resmen alay ediyorlar. 40 gündür ellerinde olan bir telefonla ilgili hala bilgi veremiyorlar.

Etiketler :

Hizmet Vermeme Hizmet ve Garanti Kapsamı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan Gözde K.
  02 Temmuz
  10:30

  62 gün geçmesine rağmen cihazı firma tamir ederek bana gönderememiştir. Artık diyecek söz ya da hakaret kalmadı. 

 • Gökhan Gözde K.
  16 Haziran
  08:05

  İlgili firma CepKask bugün itibariyle 46 gündür ellerinde bulunan cihazımı halen tamir etmemiş hatta edilmesi ile ilgili bana tatmin edici bir açıklamada dahi bulunma gereği görmemiştir. Burada herkese yazdıkları gibi sadece otomatik kopyala yapıştır mesajı yapmaktan başka bir iş yapmamaktadır.

 • 08 Haziran
  15:31

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  İlgili şikayetiniz incelemeye alınmıştır. İnceleme sonuçlandığında kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden tarafınıza bilgi akışı sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,

  CEPKASK A.Ş