07 Aralık 2015

CepKask İphone 6 Yan Sanayi Ekran Kullanımı.

Eylül ayı içerisinde telefonumun ekranı kırılmıştı. Cihazımı onarım için size göndermiştim. Ekim ayı içerisinde cihazım onarım yapıldıktan sonra tarafıma gönderildi. Cihazımın ekranı değiştikten sonra ön kamerasıyla ilgili sıkıntı yaşamaktayım. Ekran çözünürlüğü kötü olduğu için performans alamıyorum. Bununla ilgili hafta sonu Akasya AVM' de ki Apple noktasına uğradım. Onlarda sistemden bakarak bu cihazın ne Akasyada ki ne de Zorlu Center' da ki Apple noktasına gelmediğini ve bu ekranın yan sanayi olduğunu belirttiler. Esas yaşadığım sıkıntı ise cihazımın 1 sene daha garantisi devam ettiği halde garanti kapsamından çıktığını belirtmeleridir. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Fırat 815 Okunma

Cevaplar

 • Fırat 17 Aralık 2015

  Firmanın vermiş olduğu hizmet kalitesi ekran değişimini bilinçli bir şekilde yan sanayi ürünle yapıp cihazımın devam etmekte olan garanti süresini hiçe saydığını göstermektedir. Bu durum cihazımın CepKask olduğu süre içerisinde olmuştur.

 • Fırat 17 Aralık 2015

  Öncelikle belirtmek isteriz ki elden teslimat yapılamamaktadır. Ayrıca zaten sizin hizmet süreniz 30.11.2015 tarihinde sona ermiştir. CepKask ve Teknokask Hizmetleri elektronik cihazın fatura tarihi itibariyle başlar ve bir yıl sonra aynı tarihte sona erer. esme duman köksal adına faturalandırılmış 356979060141798 IMEI numaralı cihazınız onarılıp 07.10.2015 tarihinde tarafınıza gönderilmiştir. Arıza devamı nedeniyle gönderebilmeniz için de cihaz gönderim tarihinin üzerinden en fazla 15 gün geçmiş olması gerekir. Bu sebeple tarafınıza yardım olamayacağımızı üzülerek iletmek isteriz. Firmadan almış olduğum mail...

 • CepKask Temsilcisi11 Aralık 2015

  Fırat Bey Merhaba, Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Cihazınızın onarım işlemleri tamamlanmış olup 07.10.2015 tarihinde tarafınıza gönderilmiştir. Arıza devamı olan bir cihazı yasal olarak 15 gün içerisinde gönderme hakkına sahip olduğunuzu iletmek isteriz. Bu sebeple tarafınıza arıza devamı nedeniyle yardımcı olamayacağımızı üzülerek belirtmekteyiz. Farklı bir arıza nedeniyle de işleme alamamaktayız. Çünkü 30.11.2015 tarihinde hizmet süreniz sona ermiş bulunmaktadır. Cepkask ve Teknokask Hizmetleri elektronik cihazın fatura tarihi itibariyle başlar ve bir yıl sonra aynı tarihte sona erer. Konuyu bilgilerinize sunar, İyi günler dileriz. Saygılarımızla CEPKASK A.Ş.

 • Fırat 11 Aralık 2015

  Telefonum ekran dan doğan mağduriyetimin giderilmesi talebini yenilemekteyim. Cihazı tarafınıza kutusuyla beraber gönderme aşamasındayım. Yeni garantisi olan cihaz talebim vardır. Umarıım durumla ilgili en yakın zamanda dönüş sağlarsınız. Telefonsuz kaldığım her gün ayrıca mağdur olmaktayım.

 • CepKask Temsilcisi09 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İlgili şikayetiniz incelemeye alınmıştır. İnceleme sonuçlandığında kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden tarafınıza bilgi akışı sağlanacaktır. Saygılarımızla, CEPKASK A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön