16 Mayıs 2013

CepKask İhmal Ver Diye Cihazı Yapmadı!

20. 04. 2013 tarihinde İstanbulbilişim AŞ'den aldığım Samsung i9300 galaxy S3 marka cep telefonum 15 gün sonra acil bir durum sırasında sıvı teması sonucu hasara uğradı. CepKask yaptırdığım için hemen firmayı aradım ve dosya75907 numara ile kayıt yaptırdım. dilekçe ve istedikleri evraklarla birlikte telefonu kargo ücretini de kendim ödeyerek gönderdim.

10 gün sonra tarafıma bir dosya kağıdına isimsiz imzasız açıklamasız şekilde, inceleme sonucu ağır ihmal sebebi ile onarım talebiniz reddedildi şeklinde bir yazı gönderildi. firmayı arayınca hiçbir bilgi alamadım .CepKask sayfasına girin resimle dahi sıvı hasarını gösterir. ağır ihmal demeyecekleri durum nedir.

Bengu 342 Okunma

Cevaplar

  • Bengu 16 Ekim 2013

    kesinlikle hayır

  • Bengu 16 Mayıs 2013

    aynası iştir kişinin lafa bakılmaz, zira ben temaslarıma başlıyorum, madem bahsettiğiniz kadar ciddi bir şirketsiniz o halde derhal talebime cevap bekliyorum. hukuki dayanağı var mı yok mu yakında öğrenirsiniz, maphre genel merkezi ve dış bağlantısı bu duruma eminim kayıtsız kalmayacaktır. bana gönderilen anlamsız kağıdı hukuki olarak da değerlendireceğiz. ayrıca ben cepkaskın ne yazık ki müsterisi oldum. dileyen herkes bilgi edinme kanunundan yararlanarak yukarıda numarasını verdiğim dosya ile gerekn bilgiyi alabilir. Bundan sonra tüm imkanlarımla bu durum düzeltilene telafi edilene kadar uğraşacağım

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön