CepKask Hizmet Sıfır!

Nevin T. |

Avea' dan almış olduğum Samsung Note 3 telefonumun garantisiyle birlikte CepKask yaptırmıştım, telefonum birkaç ay sonra yere düştü camı kırıldı, ekran kırıldı telefon açık çalışır halde ama ekran görüntüsü gitti. CepKask gönderdim, ekran camı değişsin diye bana daha sonradan telefonumu gönderdiklerinde camının yapılmış olduğunu gördüm ama bu sefer telefonun GPRS ayarlarının bozulup, hattımı taktığımda telefonun hattımı algılamadığını fark ettim. Firmaya bu şikayetimi söylediğimde hep olumsuz cevap verildi, hiç üstlerine bile alınmadılar, maalesef yine mağdur olan vatandaş oldum!

Etiketler :

Hizmet Kalitesi / Memnuniyeti Hizmet Vermeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nevin T.
  17 Ocak
  13:14

  Ben zaten gerekli hukuksal olarak işlemleri başlatacağım sizinle böyle yazılı olmuyor ve tüm vatan daşlar görsün benim gibi bu hataya düşmesin cepkaskı tercih etmesin

 • Nevin T.
  17 Ocak
  13:13

  Benim cihazımı bozup yolladınız ya kalkıp bana bunun sürecinden bahsediyorsunuz bu telefon sadece ekranı kırıldı normal çalışıyordu cihaz açılmış ve çalışmıyor şimdi kalkıp kendinizi böyle yokzamanı geçmiş diye savunamazsınız zaten garantisi sizin arza gidereceğiniz süre içinde doldu o kadar da geç yolladınız bana

 • 16 Ocak
  10:52

  Merhaba Nevin Hanım,

  Şikayetinize istinaden dosyanız incelenmiştir. Cihazınız onarılıp 12.01.2015 tarihinde tarafınıza gönderilmiştir. Daha sonra cihazınızı farklı bir arıza ile 08.11.2015 tarihinde tekrar göndermiş bulunmaktasınız. Aradan 10 ay gibi bir süre geçtiği için bu arıza devamı değildir, farklı bir arızadır.
  Dosyanızın reddedilmesinin asıl sebebi hizmet sürenizin bitmiş olmasıdır. Cepkask ve Teknokask Hizmetleri elektronik cihazın fatura tarihi itibariyle başlar ve bir yıl sonra aynı tarihte sona erer. 16.02.2015 tarihinde hizmet süreniz sona erdiği için tarafınıza hizmet verilmemiştir.
  Amacımız hiçbir müşterimizi mağdur etmek değil, müşterimize sertifika şartları doğrultusunda eşit ve en iyi hizmeti verebilmektir.
  Konuyu bilgilerinize sunar,
  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla

  CEPKASK A.Ş.