09 Mart 2016

CepKask Firma Telefonumu Bana Geri Vermiyor.

CepKask firmasıyla günlerdir yazışmama ve yaptıkları şeyin malıma el koymaya girdiğini belirtmeme rağmen telefonumu bana göndermiyorlar. Telefonum ekran çatlağı sebebiyle ve çalışır durumda firmaya iletildi. Buna rağmen ana kart arızası var tamir edilemiyor biz size az biraz para ödeyelim deyip durumdan kurtulmaya çalışıyorlar.

Ben parayı değil telefonumu aynen onlara gönderdiğim gibi geri göndermelerini istiyorum. Telefonum LG G3 model. Benim olan malı tarafıma iade etmemeleri söz konusu olamaz.

Aylin 288 Okunma

Cevaplar

  • Aylin11 Mart 2016

    Cihaz tarafınıza çalışır halde iletildi. Şirketimin teknik destek ekibi duruma şahit olup tarafıma bildirdiğiniz anakart arızası durumunda cihazın çalışmayacak olması gerektiğini teyit etmişlerdir. Hakkınızda malı gasp etmekten kaynaklı gerekli işlemler başlatılmıştır.

  • CepKask Temsilcisi11 Mart 2016

    Merhaba Aylin Hanım, Şikayetinize istinaden dosyanız incelenmiştir. Servisimizde cihazın hasarı giderilmesi için gerekli müdahaleler yapılmış, cihazın ekran arızası dışında farklı hasarlar verdiği anlaşılmıştır. Bu sebeple de tarafınıza ödeme kararı verilmiştir. Her hizmette olduğu gibi Cepkask’ın da, Sigorta Şirketinin de belli kuralları var ve bu çerçevede hizmet verir. Amacımız hiçbir müşterimizi mağdur etmek değildir. Tüm müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için çaba göstermekteyiz. Hizmetimiz sertifika şartları doğrultusundadır. Konuyu bilgilerinize sunar, İyi günler dileriz. Saygılarımızla CEPKASK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön