CepKask Ağır İhmal Var Diye Onarımı Red Etti.

Şahin Ç. |

Telefonum cebimde iken ayağımın takılması sonucu merdivenlerden düştüm telefonumun ekranı kırıldı. CepKask'ın neye yaradığını nasıl yapıldığını hiç bilmediğimden üzerine düştüğüm gün telefonumu aldığım yere götürdüm. Olayı olduğu gibi anlattım. En sonunda oradaki yetkili ifademi değiştirerek telefonun merdivenler boşluğundan düştüğünü ekledi. Böyle olunca telefona müdahale edeceklerini söylerdiler. CepKask'a gönderdim. 2 gün sonra telefonum geri geldi ve binaların yüksek katlarından düşmesi sebebi ön görerek kaskoyu ağır ihmal nedeni ile reddetti. CepKask'ı arayarak yanlış yönlendirildiğimi ifade etmeme rağmen hiç bir şey değişmedi. Gönderdikleri formda ne bir imza, ne bir kaşe hiç bir şey yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hizmet Vermeme Hizmet ve Garanti Kapsamı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şahin Ç.
  03 Mart
  12:13

  Cepkask insanlara yardımcı olmak yerine onları haksız duruma düşürüyorsunuz.

 • Şahin Ç.
  03 Mart
  12:12

  Şikayetvar sağolsun buraya yazdım cepkask şirketinden geri dönüş yaptılar. Ama nasıl yaptılar bana ihtar veriyorlar, diyorlar ki; " sözde şikayetim haksız yere ve şirketlerini kamuoyu önünde işinin gereğini yapmayan tacirmiş gibi suçlar niteliğindeymiş.
  son olarak yazdıkları şikayetinizi derhal kaldırmanızı, aksi takdirde hakkınızda yasal yollara baş vuracağımızı ihtaren bildiririz " CEPKASK yetkilileri siz burada insanların hakkını savunacağınız yerine firmanızın çıkarını savunuyorsunuz. Size gönderdiğim mailleri kontrol etmeden bana mail atıyorsunuz.