19 Eylül 2013

CepKask Açıklama Yapmadan Cihazı Gönderdi!

Aldıktan 4 ay sonra ekranı kırılan telefonumu bizzat elden teslim ettiğim CepKask, sözleşmedeki hiçbir maddeye aykırı bir durum olmamasına rağmen, telefonuma hiçbir işlem yapmadan ve hiçbir şey açıklama gereği bile duymadan bana geri gönderdi.

Yazdığım hiçbir maile cevap alamadığım gibi telefonlara da hiç kimse cevap vermiyor. Alenen yanıltılıyoruz. Bu sitede yüzlerce benzer şikayet var. Ama hala her yerde CepKask satışı devam ediyor. Hakkımı almak için gereken her şeyi yapacağım.

Güray 246 Okunma

Cevaplar

  • Güray07 Ekim 2013

    Uzun çabalarım sonucunda Cep Kask'a telefonumu tamir ettirebildim. Ancak etmelseler bin kere daha iyiydi. Kırık ekranı ile bile son derece net görüntü alabildiğim Iphone 5'im şimdi deşet verici bir ekran netliği ve kötünün ötesinde renklere sahip. Telefonumda geri döndürülemez bir hasara yolmış olmadıklarını ümid ediyorum. Piyasadaki en ucuz telefon bile benim telefonumun bu halinden çok daha iyidir. Cep Kask'ın satışı durdurulmalı. Ben telefonumu Real Market'ten almıştım, bana sorunum konusunda gerçekten yardımcı oldular. Şİmdi onlardan bu ürünü satmamalarını talep edeceğim. Benzer problem yaşayanların da aynı şeyi yapmasını öneriyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön