CepKask 70 Günü Bulan Telefon Teslimi!

Dinçer C. |

Yeni almış olduğum Samsung marka Note 5 cihazımın hasarından dolayı 03.09.2015 tarihinde kargoyla teslim edilmek üzere bu firmaya ulaştırmıştım.

Ancak kendileri servise sürekli aciliyet bilgisi vermekten başka bir işlem yapmıyorlar. 30. gün ulaştığım maillerde servise aciliyet bilgisi veriyoruz tarzı mailler atmalarına rağmen bugün 70.günü devirdik sağ olsunlar. Bu kadar işgüzar bir firma daha ömrümde tanımadım ve Allah tan cihazımı Samsung dan aldım ki böyle bir kasko şirketi öneriyorlar onlara da ayrı teşekkürlerimi yolluyorum beni bu tarz kişi ve kurumlarla muhatap ettiklerinden dolayı.

Etiketler :

Eksik - Kusurlu Hizmet Hizmet Kalitesi / Memnuniyeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Kasım
  17:05

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınızın onarım işlemleri tamamlanmış olup tarafınıza gönderimi sağlanmıştır.
  Hassasiyetiniz için teşekkür eder,
  Cihazınızı iyi günlerde kullanmanızı dileriz.
  Saygılarımızla.

  CEPKASK A.Ş

 • Dinçer C.
  12 Kasım
  16:02

  Merhaba.

  Yeni almış olduğum Samsung marka note 5 cihazımın hasarından dolayı 03.09.2015 tarihinde kargoyla teslim edilmek üzere bu firmaya ulaştırmıştım.

  Ancak kendileri servise sürekli aciliyet bilgisi vermekten başka bir işlem yapmıyorlar. 30. gün ulaştığım maillerde servise aciliyet bilgisi veriyoruz tarzı mailler atmalarına rağmen bugün 70.günü devirdik sağ olsunlar. Bu kadar işgüzar bir firma daha ömrümde tanımadım ve Allah tan cihazımı Samsung dan aldım ki böyle bir kasko şirketi öneriyorlar onlara da ayrı teşekkürlerimi yolluyorum beni bu tarz kişi ve kurumlarla muhatap ettiklerinden dolayı. Siz kasko şirketine dikkat edin özellikle CepKask ise bir kez daha düşünün! Dinçer Candan.