28 Ağustos 2015

CepKask 2 Aydır Mağdur Ediyor.

17 Haziran 2015 tarihinde Samsung Note 3 Neo telefonumun ekranı kırıldı. CepKask' a yolladım. Tam 2 aydır 60 TL kargo parası ödedik çünkü telefonumuz 3 kere Cep Kask'a gidip 3 kere aynı kırık ekranla geri döndü.

Cep Kask bizi 3 defa farklı sebeplerle cihazımızı yapmayıp geri gönderdi ama asıl sebep zaman aşımı olmasıymış. 2 aydır maddi manevi mağdur edildik.

Samsung hiçbir şekilde mağazalarında sattığı hizmet olan Cep Kask'ın arkasında durmuyor. Bizi ilgilendirmiyor diyor. Cep Kask zaten bizim problemimizi çözmüyor üstelik maddi manevi mağdur etmeye devam ediyor.

Konuda hiçbir şekilde yardımcı olmayan Cep Kask'tan şikayetçiyim.

Belma 1.844 Okunma

Cevaplar

  • Belma 11 Eylül 2015

    2 hafta oldu hala bilgi akışı sağlanmadı sayın CepKask

  • Belma 28 Ağustos 2015

    Sayın CepKask Yetkilisi, her seferinde farklı bir prosedürle oyalandık ve 2 ay zaman kaybettik. Oysaki asıl sebep Zaman aşımı olmasıymış. Ama diğer kargolarda kullanıcı kimlik fotokopisi ve dilekçe gibi şeylerle uğraştırıldığımız için tam 72 gündür telefondan uzak kaldık. En başından zaman aşımı olmuş denseydi telefonumuzu 2 kere daha tüm belgeleri tekrar toplayıp kargolamakla uğraşmazdık. He tabii ki size ödediğimiz 100 küsurdan hiç bahsetmiyorum bile!

  • CepKask Temsilcisi28 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İlgili şikayetiniz incelemeye alınmıştır. İnceleme sonuçlandığında kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden tarafınıza bilgi akışı sağlanacaktır. Saygılarımızla, CEPKASK A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön