CepKask 02/07/2015 Tarihinde Göndermiş Olduğum Telefonum Hala Yapılamadı.

Bekir Özcan U. |

Bugün itibariyle 68 iş günü (Bayramlar ve hafta sonlarını saymadan) oldu. Fakat almış olduğum telefon hala yapılamadı. Zaten telefonla da ulaşamıyorum. Sadece mail ile klasik ve daha önceden hazırlanmış cevaplar veriliyor. Bu nasıl bir sistemdir. Baştan böyle olacağını bilseydim kesinlikle cep telefonu sigortası yaptırmazdım. Muhatap yok. Kargo ücretini kendimiz veriyoruz. Yerlerine gittim kapıya güvenlik koymuşlar, kesinlikle şirkete ulaşılamıyor

Etiketler :

Eksik - Kusurlu Hizmet Hizmet Kalitesi / Memnuniyeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bekir Özcan U.
  17 Kasım
  14:42

  Tarih 17 Kasım 2015 Servise gönderdiğim tarih 02/07/2015 Yani 88 iş günü (Hafta sonları ve Bayramlar hariç) geçmesine rağmen şikayet var sitesine yazdıktan sonra ödeme yapacaklarını söylediler. Bu seferde dosyayı tamamlayıp bir türlü ödeme servisine gönderemiyorlar. Herhalde bir 88 iş günü daha bekleyeceğim ödemeyi alabilmek için. Kesinlikle cep telefonu kaskosu yaptırırken şirketi çoook iyi araştırın diyorum... :) Ben CepKask sigortası yaptırdım. Pişmanım. Böyle olacağını ve çalışma sistemlerini bilseydim kesinlikle yaptırmazdım... .

 • 17 Ekim
  14:08

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  İlgili şikayetiniz incelemeye alınmıştır. İnceleme sonuçlandığında kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden tarafınıza bilgi akışı sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,

  CEPKASK A.Ş