Centrum Tüp Bebek Merkezi ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  3 Yorum

Centrum Tüp Bebek Merkezi Tamamen Ticari Kaygıları Yüzünden Tek Yumurtalığımı Kaybettim

660
Özlem
Özlem 23 Şubat 14:31

Hiçbir araştırma yapmadan sırf ticari amaçlarla sağlıksız ve özensiz yerlerle anlaşma yapan bir kurum. Dr. ****'ya muayene olduktan sonra hsg işlemi işin Tesla Emar Görüntüleme Merk. Yönlendirdiler, firmanın baştan savmalığı yüzünden yaşadığım komplikasyonlar sonucu tek yumurtalığımı kaybettim. Her iki firmada sorumsuz ve özensizdir. İnsan sağlığını önemsemeden ticari kaygılarla işlem yapmaktadırlar ne yazık ki.

  • profile
1 Destekçi
  3 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

3 Yorum

Gökhan
Gökhan
 

Özlem hanım merhaba. Öncelikle geçmiş olsun. Bu hafta sonu eşim için hsg işlemi ile ilgili belirttiğiniz kuruma gideceğiz yaşamış olduğunuz kötü durum için çok üzgünüm eşimin sağlığı için bu test öncesi neler yapmamız gerekmektedir sizlerden bilgi almak isterim.

Gökhan
Gökhan
 

Eşim ağrı çekmesin anestezi ile rahat bir operasyon geçirsin diye düşünmüştüm. Teşekkür ederim, vermiş olduğunuz bilgiler sayesinde devlet hastanesinde devam edeceğiz tekrardan geçmiş olsun eşinize ve size sevgiler selamlar iyi günler.

Özlem
Özlem
 

Merhaba Gökhan Bey. Bence hiç vaktinizi bile boşa harcamayın derim bu kurum ile. Hem burası için hem de hsg için yönlendirdikleri ve anlaşmalı oldukları Tesla Görüntüleme Merk. Kurumu için de geçerli aynı şey. Gidebiliyorsanız daha ticari olmayan insan sağlığını önemseyen farklı bir yere gidin derim ben. Biz tedavimize benim hayatımı kurtarmak için insan üstü emek harcanılan, taburcu olduktan sonra bile takibi bırakmayan ve bir devlet Hastanesi olan Bilkent Şehir Hast. Devam edeceğiz. Fakat her nerede yaptıracaksanız yaptırın mutlaka eşinizin vücudunda enfeksiyon var mı diye CRP seviyesine, işlemde verilen sıvıya alerji olup olmadığına baktırmak en doğrusudur. Tabi yaptıracağınız yerin hijyenik bir kurum olması da önemli. Burasının yönlendirdiği yerin işlem yaparken hijyen sorunu da vardı maalesef.