Centrum Tüp Bebek Merkezi ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İkram sonucu yetersiz buldu

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Centrum Tüp Bebek Merkezi Bilinçsiz Tedavi Uyguluyor

15.911
İkram
İkram 06 Eylül 2019 15:18

Bilinçsiz tedavi uyguluyorlar. R**P**** diyorlar başkasına muayene olduruyorlar. Ben bir kere dahi muayene olmadım ben şunu diyorum her iki eş de sıkıntı olabiliyor sıkıntıyı görmüyorlar hadi gel beş bin ver sonra tutmuyor beş lira ver nasıl olsa para geliyor tutmadı bir daha tutmadı. Bir daha 25 bin lira param ®ı aldılar.

Şimdi devlet hastanesinde tedavi oluyoruz hanımda da sıkıntı var devamlı iptal oluyor bunlar para gelsin de nasıl gelirse gelsin eşim de sıkıntı var transfere, uygun değil bunlar doktor iptal ediyor Centrum ® Bebek'de üs üste transfer ettiler tutmadı çok param gitti.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
492
23 Mart

Centrum Tüp Bebek Merkezi Smear Testimi Kaybettiler

İki hafta önce smear testi alındı. İki haftadır arıyorum soruyorum her seferinde tamam bakacağız tamam bakıyoruz diye diye iki hafta oyaladılar. Her aradığımda şu testi yaptır mısınız diye hiç vermediğim testleri vermiş gibi görüyorlar. En sonunda smear testim kaybolduğunu öğrendim. Daha smear testi...

profile
660
23 Şubat

Centrum Tüp Bebek Merkezi Tamamen Ticari Kaygıları Yüzünden Tek Yumurtalığımı Kaybettim

Hiçbir araştırma yapmadan sırf ticari amaçlarla sağlıksız ve özensiz yerlerle anlaşma yapan bir kurum. Dr. ****'ya muayene olduktan sonra hsg işlemi işin Tesla Emar Görüntüleme Merk. Yönlendirdiler, firmanın baştan savmalığı yüzünden yaşadığım komplikasyonlar sonucu tek yumurtalığımı kaybettim. Her ...

  • profile
1 Destekçi
  3 Yorum
profile
2.602
04 Ağustos 2022

Centrum Tüp Bebek Merkezi Centrum Clinic Özensiz Ve Dakik Değil

Kurumsal bir merkez olduğunu düşünüyorsunuz ama gerek çalışanların özensizliğini gerekse hastaları saatlerce beklettiğini görüyorsunuz. Verilen randevu saatine zerre uyum yok. Devlet hastanesinde bu kadar beklemiyorsunuz. Yazık Madem öyle, insanlara neden randevu verirsiniz ki?

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Ziyaretçi
Ziyaretçi
 

Dinleri imanları para adam olsalar şikayetlere cevap verirler