02 Aralık 2013

Central Hospital Haksız Kazanç Sağlıyor Açıklamasını Yapamıyor!

Annem G** Ö** için Central Hospital2in diş hekiminde 30/11/2013 tarihinde telefonla 90 tl olduğunu öğrendim, diş hekimi randevusu alınmıştır. Cumartesi hastaneye gittiğimizde randevunun oluşturulmadığını bizi aradan alacaklarını söylediler. Sonra annem içeri girdi iğne yapıldı diş çekildi. Toplam işlem süresi 10 dakikadır. Sonrasında ücret ödeyeceğimiz sırada 350 tl'lik fatura çıktı.

Fatura nedeni cerrahın işlem yapması ve komplikasyon oluşmasıymış. Birincisi ben diş hekiminden randevu aldım, cerraha beni ücret uyarısı yapmadan ve cerraha yönlendirdiklerini söylemeden niye yönlendirdiler. İkincisi ne komplikasyonu oluştu açıklayamadılar. Hastaneden acil para iadesi ve yanıt bekliyorum. Hukuki sürece başvuracağız.

Nilden 1.400 Okunma

Cevaplar

  • Nilden05 Aralık 2013

    merhaba, herhangi bir çözüm sunulmadı.Halen başvurumuz değerlendirmedeymiş.Sadece gerekli işlem başlatılmış olarak cevap dönüldü.Hangi işlem

  • Nilden02 Aralık 2013

    İşlem henüz sonuçlanmadığı gibi benim tekrar aramam beticesinde sayın cerrah annemin dişinde beze olduğunu bunun için bizim kendisiyle bizzat görüşmek istediğimizi belirtmiş.Aramızda hiç böyle bir konuşma geçmemiş olup böyle biz bezede söz konusu değildir. Şikayetim bir sonuca ulaştırılamamıştır.Cumartesi günü hastane bizzat ziyaret edilecektir.

  • Central Hospital Temsilcisi02 Aralık 2013

    Sayın İlgili ; 2147812 nolu bildiriminize yönelik gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Kozyatağı Central Hospital

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön