13 Şubat 2016

Central Hospital Cilt Doktoru İlgisizliği!

Kızımın ayak mantarı için cilt doktoru E*******l hanım tırnak kazıntısı tahlili istedi, yaptırdık ve SGK'lı olduğumuz için 10 gün sonra kontrol için randevu istediğimizde izinli olması sebebiyle alamadık ve cilt doktoru Hi********** hanımdan randevu alabildik. Kendisi mantar olduğunu belirterek 3 ay süreyle kullanılmak üzere funit 100'lük hap verdi. Bu hapın kullanımı sırasında mide bulantısı ve karın ağrısı gibi yan etkiler oluştu ve bu durum kızımı çok zorladı. 3 ay sonra kontrol amaçlı tekrar H****** hanıma gittiğimizde 2. bir 3 aylık kür uygulamamızı belirtti, kızım yarısından fazlasını içti ancak yine aynı şikayetlere halsizlik de eklenince 10.02.2016 günü H******** hanıma ulaşmak istedik, ancak izinli olduğunu öğrendik bunun üzerine E****** hanımın o gün çalıştığını belirttiler, kendisiyle görüşmek istediğimizde kendi hastası olmadığını belirttiler. Doktorlara ulaşamamaktan şikayetçiyim.

Hakan 1.949 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 20 Şubat 2016

    Hastanede Doktorla görüşemeyince Şikayet Var' a yazıldığında dikkate alan zihniyeti şiddetle kınar ve bundan sonra bu hastaneye adım bile atmayacağımı, bütün çevreme de bu durumu anlatacağımı bildirmek isterim.

  • Central Hospital Temsilcisi13 Şubat 2016

    Sayın İlgili ; 4882434 nolu bildiriminize yönelik gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön