25 Haziran 2015

Central Hospital Bebek Bakım Odası Yetersiz!

Hastanede bir bebek bakım odası var ki oraya usulen, sadece bir bebek bakım odası yapmış olalım diye koydukları belli. Giriş katının hemen üstünde. Karşısında bir sürü bina ve görülebilecek camlar var. Ama bu odanın penceresi var ve de perdesi yok. Ayrıca, bebeğin altı da burada değiştirilemiyor. Nerede değiştiriliyor peki? Ayrı bir oda mı var? Elbette hayır. Tuvalette değiştiriyorsunuz. Zaten koridorları da soğuk. Tuvalete konulan ısıtıcı da çok bir işe yaramıyor ne yazık ki.

Dursun 2.489 Okunma

Cevaplar

  • Central Hospital Temsilcisi25 Haziran 2015

    Sayın İlgili ; 3323328 nolu bildiriminize yönelik gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Kozyatağı Central Hospital

  • Dursun 23 Haziran 2015

    Eşim doğuma gelmeden önce bir liste verildi ve getirilmesi istenenler belirtildi. Ancak, bebek bezi listede yoktu. Oysa bebek doğar doğmaz bebeği resmen başımıza atma gibi bir yol içine girip bebeği bizim bezlememiz gerektiğini söylediler. Benim eşim sezaryenle doğum yaptı. Refakatçi var mı ya da yok mu diye sormaya gerek bile duymadılar. Yanımızda bebek bezi olup olmadığı konusu zaten ayrı. Allah'tan yanımızda ne olur olmaz diye birkaç tane bez getirmiştik. Sağ olsunlar akrabalar da evden geri kalanını getirdiler. Bir de hemşirelerin negatif tutumu var tabii. Gülümsemeyi unutmuş olanlar var içlerinde. Hastanenin pazarlamasıyla uygulaması çok farklı.

  • Dursun 23 Haziran 2015

    Eşim Central Hospital'da 8 Haziran tarihinde doğum yaptı. Doğumdan önce ve eğitimlerde sürekli doğum sonrası ilk banyonun, göbek bağı düştükten sonra kendileri tarafından yaptırılacağı ve eğitim verileceği belirtiliyordu. Bizim çocuğumuzun göbek bağı doğumdan 6 gün sonra düştü. Hastaneye durumu bildirdik. Ancak, hastane bizi bir başka kişiye yönlendirdi. Bu hizmeti verecek kişi hastanenin kendi personeli değilmiş. Ancak, bu kişiden randevu almak da ayrı bir problem. Hava zaten sıcak, bir de kendilerinin randevu vermelerini bekliyoruz. Çok yoğun oldukları için bir hafta sonrasına bile randevu verebileceklerini belirttiler. Elbette çocuğumuzu kendimiz yıkadık. Siz kendinize eğitim verin.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön