21 Ekim 2015

Cennet Bahçesi Çalışanların Davranışları!

1111. bir hafta sonu eşimle kahvaltı yapmaya buraya gittik. Menüyü inceledik ve menüde yer alan bir kişilik serpme kahvaltı istedik, fiyatı 30 TL idi. Ben de omlet istedim sadece. Garson bize serpmeyi şu an tek kişilik hazırlayamayız çift kişilik hazırlayabiliriz dedi fiyatı da doğal olarak 60 TL oluyor. Dedim beyefendi sadece eşim yiyecek serpme kahvaltıyı 2 kişilik nasıl yesin ve 60 TL neden ödeyelim, diye.

Yani bize ısrarla ki her gelene zorla- iki kişilik kahvaltı sipariş ettirmeye çalışıyorlar. Sonra gitti şefiyle konuştu tamam tek kişilik olacak dedi. Demek ki olabiliyormuş. Sonra kahvaltı geldi çayda termos içinde geldi ama termos gibi. Hele çay akan yeri simsiyahtı.

Mehmet 83 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet18 Ekim 2015

    2222. peçeteye sildim peçete bile simsiyah oldu. Neyse dedik sıkıntı çıkarmayalım. Kahvaltı sonunda hesabı istedim. Hesapta 3.5 lira su parası eklemişler. Dedim biz su içmedik. Şef garsonun bana dediği 4 kişilik kahvaltılarda 4 adet çay eklemek zorundayım. Artık dalga geçiyorlar diye düşündüm. Birincisi ben 4 kişilik kahvaltı istemedim ikinci istesem de zoraki bu eklemeyi nasıl yaparlar. Eşim de biraz rahatsızlandığı için fazla uzatmadım hesabı ödedim ve çıktım. Bir daha da kesinlikle uğramam oraya.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön