12 Şubat 2014 #2289588

Cender A.Ş.'ye Ürünü İade Edemiyorum

11/01/2014 tarihinde almış olduğum DR.Tens Therapy Rositell adlı cihazı memnun kalmayıp iade etme için satış yetkilisini aradım. Üründen memnun kalmadığımı söyledim tekrar bir seans daha uygulayıp aramamı söyledi. Memnun kalmaz isen tekrar ara yarında iade edebilirsin dedi. Aradan 45 dk sonra aradığımda telefonlarıma bakmadı.


Daha sonraki aramalarımda ise telefon hep meşgul. Cender A.Ş'nin telefonları ise devrede değil. Anlaşılan iade olayında sorun çıkartacaklar düşünüyorum. Yarında herhangi bir sonuç alamaz isem 7 günlük süreyi beklemeden yasal yollara gidebilirim. Ürünün iade alınıp paramın geri ödenmesini istiyorum. En yakın zamanda tarafıma dönüş yapılır inşallah.

Adem 369 Okunma

Cevaplar

  • Cender A.Ş. Temsilcisi19 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. CENDER GROUP Müşteri İlişkileri Müdürlüğü 0212 222 22 01

  • Adem12 Şubat 2014

    Bu gün müşteri temsilcileri ile yapılan görüşmelerle bir anlaşmalı olduğu kargo firması ile ürünü firmaya gönderdim.Firma ürünü teslim aldıkları zaman hafta içi paramı iademi söylediler.Bu konuda müşteri temsilcisi elif hanım çok yardımcı oldu sağolsun.Ayrıca bir düzeltme yapayım ürünü 11.02.2014 de aldım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön