06 Şubat 2014 #2278830

Cender A.Ş. Müşteri Temsilcisi Telefona Bakmıyor

Rossitel masaj cihazını 100 tl alarak 1 hafta içinde denemem sonucunda memnun kalmazsam iade edebileceğimi söyledi. 3. günde telefon açtım geleceklerini söylediler ancak gelmediler. Daha sonra telefona bile bakmadılar. Herhalde 1 haftayı böyle geçirip daha sonrada yasal süre geçti diyecekler. Cender A.Ş. derhal bu durumu düzeltmelidir. İnsanlarla ilişkilerinde daha ciddi ve profesyonel olmalılar.

İbrahim 448 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim'in Teşekkür Mesajı10 Şubat 2014

    Sayın Şikayetvar.com yöneticileri; Öncelikle sizlere çok teşekkür ederim, açıkcası şikayetimi sizinle paylaşırken etkili olup olamayacağınız konusunda teredütlerim vardı, ancak bu tereddütlerimin çok yersiz olduğunu yazımın ertesi günü anladım. Crnder A.Ş.yetkilileri ertesi gün telefon ile beni aradılar ve çözüm için ortak bir muatabakata vardık. Elimdeki ürünü geri aldılar ancak ödemiş olduğum para henüz elime geçmedi, bu para elime geçtiği gün onuda sizlerle paylaşacağım. Cender A.Ş. anladığım kadarıyla müşterilerine değer veriyor ancak laanda çalışan temsilcileri müşterilere yanlış bilgiler veriyor ve satış yapmak uğruna firmadan tamamen bağımsın sözler veriyor. Hüseyin YILDIZ isimli elemanları firmada çalıştığı sürece daha birçok müşteriye gereksiz vaatlerde bulunarak satış yaparak firmayı zor durumda bırakacağını düşünüyorum. Umarım firma bu değerlendirmemi ciddiye alır ve bu çalışanının Cender A.Ş. ye daha fazla zarar vermesine izin vermez. Saygılarımı sunarım.

  • Cender A.Ş. Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmış ve mutabakat sağlanmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. CENDER GROUP Müşteri İlişkileri Müdürlüğü 0212 222 22 01

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön