05 Ocak 2015

Cender A.Ş. İade Talebi!

24/ 12/ 2014 Tarihinde almış olduğum ürünü 27 /12 / 2014 günü malum şirketin müşteri hizmetleri temsilcisini arayarak iade talebinde bulundum. Bana iade talebimin alındığını ve yetkili kişilere bildirileceğini söylediler. Birkaç gün bekledim bu süre içinde benimle herhangi bir yetkili kişi iletişime geçmemesi üzerine ben bir kez daha müşteri hizmetlerini aradım.


Görevli arkadaş daha önce iade talebinde bulunduğumu doğrulayarak ederek iade konusunda mutlaka ilgileneceklerini söylemiş olmasına rağmen şuana kadar ürün iadesi konusunda hiç kimse bana geri dönmedi. Ürünün satışı on dakikada oluyor da iadesi neden günler sürüyor. Lütfen bu konuda gerekli hassasiyetin gösterilmesini arz ederim.

İsmet 2.773 Okunma

Cevaplar

  • İsmet14 Ocak 2015

    iade ile ilgili hiç kimse beni aramadı.hala bekliyorum.iade ile ilgili endişelerim var.

  • Cender A.Ş. Temsilcisi05 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 0212 222 22 01 Çağrı Merkezimiz hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Cender A.Ş. Tüketici Hizmetleri 0212 222 22 01

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön