31 Mayıs 2016

Cender A.Ş. Ürün İadesi!

04.05.2016 tarihinde satış temsilcisinden bir ultra terapi cihazı satın aldım. Satış temsilcisinin ifadesine göre beğenmezsem 14 gün içerisinde iade edebiliyordum. Hiç kullanmadığım cihaz için 16.05.2016 tarihinde geri başvurusu yaptım. O günden sonra ne arayan var ne soran.

Müşteri hizmetleri bir sözleşme imzaladığımı ve bu sözleşmeye göre bazı şartları yerine getirmem gerektiği hatta satış temsilcilerinin "beğenmezseniz geri alırız, kayıtsız şartsız geri alırız" teminatlarının temsilcilerinin yetkilerinde olmadığını ifade ettiler.

Üstelik bu teminatları vaat eden müşteri temsilcileri artık telefonlara cevap vermiyorlar ve geri dönüş yapmıyorlar. 16.05.2016 tarihinde müşteri temsilcisinin talebimi ön sıralara aldığı başvuru hala değerlendirilememiş olacak ki 31.05.2016 tarihli halen geri dönüş yapan yok konuyla ilgili.

Fatma 2.333 Okunma

Cevaplar

  • Cender A.Ş. Temsilcisi31 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirim firmamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 0212 222 22 01 Çağrı Merkezimiz hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön