18 Eylül 2013

Cender A.Ş. Ürün İade Konusunda Oyalıyor!

Cender A.Ş güvenilir bir firma olduğunu söylediği halde müşteri temsilcileri satış sonrası elemanları telefonda bizi azarladığı gibi müşteri temsilcileri de oyalayıp duruyor. Ha şimdi ha yarın derken bir aydan fazla olmuş hala iade alacaklar. Psikolojik olarak yıprandık.

Bir ürünü satarken anında kapıda hatta iş yerinde sana güya her kolaylığı sağlayan firma ürünü iade konusunda habire zorluk çıkartıyor. Aynı firmanın ürün iade konusunda aldığı şikayet oldukça fazla. Bu firmaya güvenebilmemiz için iademizi bu kadar oyalamadan almaları gerekiyor. Yoksa arayıp tamam ilgileneceğiz deyip yarım aydır hiçbir şey yapmazlarsa güven de kalmaz.

Perihan 344 Okunma

Cevaplar

  • Perihan'ın Teşekkür Mesajı24 Eylül 2013

    İadem alındı teşekkürler

  • Perihan24 Eylül 2013

    satış sonrası elemanlarının tavırlarını tekrar gözden geçirsinler kimse azarlanmak istemez. yedi gün içinde iade hakkımız varsa vardır. yoksa da böyle bir açıklama yapılmasına engel olunmalıdır. onu da geçtim her halukarda tüketicinin memnun olmadığı malı iade hakkı vardır bu bir yasal haktır.

  • Cender A.Ş. Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizin daha önceki şikayetine istinaden işlemleri çözülmüş iade işlemleri gerçekleştirilmiştir. Cender Group Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön