22 Ağustos 2013

Cender A.Ş. İade Kabul Etmedi!

Yaklaşık iki ay önce kapıma gelen satıcıdan tenç terapy adlı ürünü aldım. Senetsiz, koşulsuz iade hakkım olduğu söylendi ve ikinci gün yaptığım bütçe değerlendirmesinde bütçemi kötü etkileyeceği için iade için aradım.

Çağrı görevlisi ikna çabalarına başladı ve ben kesin karar verdiğimi söyledim. Ancak teklifi düşünürken hat düştü ve ulaşamadım. Kayıt alındı diye arama gereği duymadım. Süre 20 günü geçince tekrar aradım ve kaydın alındığını, yoğunluktan dolayı dönemediklerini ve en kısa zamanda döneceklerini söylediler.

Son aramadan sonra yine bir ay geçince tekrar aradım ve talebin onaylanmadığını söyleyip telefonu suratıma kapattılar. Şimdi ise hat düşmüyor. Tüketici hakem heyeti aracılığı ile davaya hazırlanıyorum. Umarım bu mağduriyetlere bir emsal karar çıkar. Cender A.Ş.'den şikayetçiyim.

Bilal 315 Okunma

Cevaplar

  • Bilal 13 Eylül 2013

    İşi yokuşa süren çağrı merkezi personeelleri yerine direk olarak müşteri ilişkileri uzmanları ile irtibata geçmenizi tavsiye ederim. Ne dediğini gerçekten bilmeyen personeller var. Sonuçtan memnunum ama keşke iş bu denli zorlaşmadan hallolsaydı. Yine de teşekkür ediyorum.

  • Cender A.Ş. Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli müşterimizin mesajı incelemeye alınmış ve Müşteri İlişkileri Uzmanlarımız tarafından müşterimize geri dönüş yapılmıştır. Müşterilerimizin her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0212 222 22 01 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla Cender Group Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

  • Cender A.Ş. Temsilcisi22 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz alınmış olup en kısa sürede sizlere ulaşım sağlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Cender Group Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön