Cem Bialetti Tüm Ürünler Ocaktan Kayıyor!

Fatih K. |

Yaklaşık 1 ay önce almış olduğum 7 parça Cem stone (granit) serisi ürünlerimin hepside yemek pişirdiğim ocağın üzerinden kayıyorlar. Böyle bir sorun yüzünden bugün 6 metrekarelik halımın üzerine bir tencere dolusu çorba döküldü. Benim bu zararımı kim ödeyecek? Artık bu olayın tekrarlanmasından korkar oldum. Lütfen bana ne yapmam gerektiğini söyleyin. Acil bir şekilde geri dönmenizi bekleyeceğim.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Temmuz
  17:40

  Sayın Tüketicimiz,
  Değişiminiz,önemle takibimizdedir,ürünün çıkmasının akabinde gönderimi yapılacak ve size bilgi verilecektir.  Saygılarımızla,
  CEM BIALETTI A.Ş.
  MÜŞTERİ HİZMETLERİ

 • Fatih K.
  03 Temmuz
  17:36

  Ben size içinde bulunduğum durumu önceden de bildirmiştim. Granit setinin ürünlerinin tümünün alt tabanı ocağımdan kayıyor. Bu nedenle de yemek yaparken tencereleri sürekli birinin tutması gerekmekte. Aksi halde ürünler ocaktan kayarak etrafa saçılıyor. Benim sizden acilen ürün talep etmemin nedeni budur. Sizi zor duruma düşürmek istemem. Benim tek istediğim biran önce sağlıklı ve güvenli olarak yemek yapabileceğim Granit tencere tava seti. Lütfen beni mail yoluyla sürekli bilgilendirin. İlgi ve alakanız içinde teşekkür ederim.

 • 03 Temmuz
  15:06

  Sayın Tüketicimiz,
  Ürün değişimlerinde yasal değişim süresi 20 işgünüdür.İşleyiş olarak da eski ürün alınıp incelenir ve değişim kararı çıkar ise yeni ürün gönderilir.Fakat biz sizi mağdur etmemek adına,ürüne ihtiyacınız olduğunu bildiğirdiğinizden,yenisi gelene kadar eskisini kullanabilmeniz amacıyla bu işleyişte bir istisna yapmayı kabul ettik.Bununla beraber,telefonla size ürünün üretimden beklendiği bilgisi verilerek,daha üst bir grup olan seramik grubundan set teklif edildi.Fakat bekleme kararını verdiğinizden,biz de yeni ürünün elimize ulaşmasını beklemek durumundayız.Belirttiğimiz gibi,elimize ulaştığında ivedilikle gönderimi yapılacaktır.  Saygılarımızla,
  CEM BIALETTI A.Ş.
  MÜŞTERİ HİZMETLERİ

 • Fatih K.
  03 Temmuz
  13:28

  Ellerinden ürün olmadığını belirttiler. Ama hala geri dönülmedi. Ben müşteri olarak istediğim tek şey sorunsuz bir set. Setin kendisinden 2 kat pahalı halımda rezil oldu. Bunca olan olumsuz durumlara rağmen ben yalnızca hakkımı istiyorum.

 • 02 Temmuz
  10:27

  Sayın Tüketicimiz,
  Gönderiminizi yapabilmek adına,ürünün üretimden çıkması beklenmektedir.Alternatif bir ürün seçeneği veya yenisinin gönderim süresi ile ilgili Müşteri Temsilcimiz mail yolu ile size bilgilendirme yapacaktır.


  Saygılarımızla,
  CEM BIALETTI A.Ş.
  MÜŞTERİ HİZMETLERİ

 • Fatih K.
  01 Temmuz
  19:31

  Firma yeni set göndereceğini yazdı fakat hala setler elime ulaşmadı. Lütfen yardımcı olun.

 • 29 Haziran
  09:44

  Sayın Tüketicimiz,

  Müşteri Hizmetleri Temsilcimiz sizinle en geç 2 iş günü içerisinde temasa geçecek ve sorununuzun giderilmesi için yardımcı olacaktır.
  Yaşadığınız sıkıntı için üzüntülerimizi bildirmek isteriz.  Saygılarımızla,
  CEM BIALETTI A.Ş.
  MÜŞTERİ HİZMETLERİ