24 Ekim 2016

Cem Bialetti Tencerenin 2. Kullanımında Tabanı Soyuldu...

3 kuşaktır Cem markasını kullandığımızdan kendi evim için de tereddütsüz Cem'in teflon ve seramik tencerelerini satın aldım. Teflon tenceresi 1 yıl içinde hem dış yüzeyindeki hem iç yüzeyindeki soyulmalar nedeniyle çöp oldu. Seramik modelleri daha dayanıklı çıkar belki dedim, öyle de oldu önce, bu nedenle yeni bir seramik tencere daha satın aldım aynı markadan. Ancak yeni alınan ve faturası mevcut tencerenin ikinci kullanımda tabanında oldukça büyük bir metal aşınma izi oluştu, metal kaşık değmediği halde. Her iki ürün grubundan da, internette bulunan diğer şikayetlerden de tecrübe ettim ki, eski kalitelerinden eser yok.

Gülen 4.006 Okunma

Cevaplar

 • Cem Bialetti Temsilcisi28 Kasım 2016

  Sayın Tüketicimiz, Kargo ve taşıma kaynaklı bir sorun yaşanmış,kargo firmasına da gerekli uyarılar yapılmıştır.Probleminizi çözmek için size kısa sürede bilgi veriyor olacağız. Saygılarımızla, CEM BİALETTİ A.Ş. MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPARTMANI

 • Gülen 27 Kasım 2016

  Yorumumu güncelliyorum: Gönderilen üründe de ilk yemek pişirmeden sonra tencerenin kapağı oturmaz hale geldi. Bir daha Cem mi asla.

 • Gülen'in Teşekkür Mesajı16 Kasım 2016

  Firma hızlı bir şekilde iletişime geçerek ürünü incelemeye almış ve değişim işlemi ile yeni ürünü tarafıma ulaştırmıştır. İlgileri ve müşteri odaklı yaklaşımları için teşekkür ederim.

 • Cem Bialetti Temsilcisi11 Kasım 2016

  Gülen Hanım, Sorununuzun çözümlendiği bilgisi elimize ulaştı.Herhangi bir sorununuz olması durumunda bizimle temasa geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, CEM BIALETTİ A.Ş. MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPARTMANI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön