22 Nisan 2013

Cem Ardıç Seramik Tavadan Memnun Değilim!

Mutfağıma daha sağlıklı olduğunu düşündüğüm seramik tavalardan bir tane almak istediğimde ilk tercihim yılların markası Cem oldu ama tavayı alıp kullanmaya başlayınca büyük hayal kırklığı yaşadım. Seramik denen yüzey içindeki malzemeyi hemen yapıştırıyor yağsız kullanmak hiç mümkün değil.

Çok kısık ateşte bile yapsam tavanın altında ve çevresinde kahverengi yanmalar oluşuyor.Sabah yaptığım krepi kaldıramadım ve o halde tavayı fotoğrafladım. Yıkadığım zaman bembeyaz görünüşte bir kusuru yok gibi ama kullanışsız. Başka marka tavalarım yıllardır pırıl pırılken Cem'i çok az kullandığım halde tavanın alt bölümünün boyası ısıdan hemen etkilendi ve ağardı.Yağ sıçrayan yerlerde siyah lekeler oluştu.

Sibel 598 Okunma

Cevaplar

 • Sibel19 Temmuz 2013

  Cem Firması yeni bir tava gönderdi ancak benimki Vanilya serisinden porselen kaplamaydı.Bana gönderilen karanfil serisinden beyaz petek doku teflon tava.Sanırım porselenden memnun olmadığımı düşünüp bir de bu seriyi denememi istediler. Gösterdikleri ilgi ve ürettikleri çözüm için teşekkür ediyorum.Bir de bu ürünü deneyelim bakalım.

 • Cem Bialetti Temsilcisi15 Temmuz 2013

  Sayın Tüketicimiz, İlgili arkadaşım bugün sizi arayarak,ürününzle ilgili bilgi verecektir. Saygılarımızla, CEM BIALETTI MÜŞTERİ HİZMETLERİ

 • Sibel11 Temmuz 2013

  Tava gideli bir ay oldu. Konuyla ilgili olarak firmadan henüz bir geri dönüş olmadı.

 • Sibel'in Teşekkür Mesajı10 Haziran 2013

  Cem den gelip tavayı aldılar.İlgilerine teşekkür ediyorum.

 • Cem Bialetti Temsilcisi03 Haziran 2013

  Sayın Tüketicimiz, Kargo yönlendirmesini tekrar yapıyoruz, Saygılarımızla, CEMBIALETTI MÜŞTERİ HİZMETLERİ

 • Sibel02 Haziran 2013

  Cem firmasına adres bilgilerini gönderdim.Kargo yetkilisi gelmiş ancak evde olmadığım için tavayı veremedim.Komşularım görmüş.Not ya da bir bilgi bırakmamışlar.Gelmeden telefon etmiş olsalardı gerekli bilgiyi verebilirdim.Yeniden gelecekler sanırım.

 • Cem Bialetti Temsilcisi28 Mayıs 2013

  Sayın Tüketicimiz, Telefonla size ulaşamadık. Ürünü incelemek üzere Fillo Kargo ile ücretsiz olarak sizden aldırmak için adres bilgilerinize ihtiyacımız olacak.Bu bilgileri [email protected] adresimize gönderirseniz,en kısa sürede alımı gerçekleştirip mağduriyetinizi gidermek isteriz.Yaşadığınız sıkıntı için sizden özir diliyoruz. Saygılarımızla, MÜŞTERİ HİZMETLERİ

 • Sibel22 Nisan 2013

  Şikayete konu tava ardıç değil vanilya serisindenmiş. Düzeltme yapılmasını rica rica ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön