21 Ekim 2013
Yorum Yap
#2070802

Celal Gültekin Ayakkabı Değişimde Fiyat Farkı İstiyor!

2012 mart ayında Ümraniye mağazasından aldığım 2 adet çocuk botundan birini çocuğum hiç giymedi. Bu sene ayağına dar olduğu için değiştirmeye gittim. Tezgâhtar beyefendi gayet güzel yardımcı oldu. Yeni sezon çizmelerin gelmediğini ve tezgahtakilerinde geçen yıldan kalan modeller olduğunu belirtti.


Numarası olan bir modeli beğenerek kasaya gittim. Ben geçen yıl değiştirmek istediğim çizmeyi 90 TL'ye almıştım. Bu sene fiyatları 2 ye katladıkları için değiştirmek istediğim geçen senenin çizmesinin fiyatı 179 TL olmuş. Fark ödememi istediler. Devamlı müşteriye yapılan bu davranış ve kasadaki kişinin tavırları beni üzdü. Benden alınan ayakkabıyı kaça satacaklardı. Bu davranış ve tutum doğru mu? Celal Gültekin Ayakkabı'dan şikayetçiyim.

Erkan 1.462 Okunma

Cevaplar

  • Celal Gültekin Ayakkabı Temsilcisi22 Ekim 2013

    Sayın Erkan Ç. ve Şikayet var ziyaretçileri Müşterimizin şikayeti olan konu 90 tl bedeli olan bir ürün geri iade edilip yerine 179 tl değerinde bir ürün almak istediği ve kendisinden aradaki fark olan 89 tl istenmiştir.Müşterimiz aradakı farkı vermek istemediğini söylemiş olup kasiyer arkadaşımızda aradaki farkı almadan işlem yapılamıyacağını söylemiştir. Herhangi bir mağazada iade veya değişim yapılan ürün arasındaki fiyat farkının talep edilmesi kadar doğal birşey yoktur. Bilgi edinilmesini ve gereğini arz ederiz Saygılarımızla, Celal Gültekin müşteri ilişkileri departmanı

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler