Çekmeyen Avea!

Sinan U. |

30 Haziran saat 22.59 da Avea müşteri hizmetlerini aradım bulunduğum evin sadece 4 odasından 1 tanesinde telefonun çektiğini ilettim bu arada sadece bir odada çeken telefondan internete girilemiyor! Müşteri hizmetleri inceleme yapılıp dönüleceğini söyledi ve 2 Temmuz saat 11.04 de aradılar haklı olduğumu oraya bu önümüzdeki yıllarda baz istasyonunun kurulması gerektiğini söylediler (şehir merkezinin yanında yaşıyorum bu arada!) benim Avea'dan isteğim mayıs ayında taahhüt yaptım fakat hizmet alamadığım bir şebekeye neden düzenli para ödeyeyim üstelik evde iki kişi ile Avea kullanıyoruz hizmet alamıyorum. Taahhüt işine bir çare bulsunlar ortada hizmet yok.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  15:46

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 07 Temmuz
  10:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş