13 Şubat
#11577309

Cazador Fashion Mont Aldım 10 Günde Çöp Oldu!

Ben hayatımda böyle bir firma görmedim. Mont aldım 10 günde iç astarı yırtıldı, ipleri attı her yerinden ipleri sarkıyordu. Bende doğal olarak aldığım mağazaya götürdüm ilk gittiğimde çalışanların hepsi (böyle bir şey olamaz hemen değişime yollayalım hemen değiştirirler bu sizinle ilgili bir sorun olamaz) diye konuşurken 3-4 gün sonra mağazaya tekrar gittiğimde müdürleri ile görüşmemde üstlerinin bunun kullanıcı hatası olduğunu söylediklerini ama ben sizin hatanız olmadığınızın farkındayım o kadar inisiyatifim var mağazadan başka mont beğenin onu alın diyor.


Bu nasıl bir işleyiş mağaza müdürü benim hatam olmadığının farkındayken üstlerinin haberi yok. Tabi ki başka bir mont istemiyorum, beğenerek ve para vererek aldığım montu istiyorum. Daha sonra müşteri hizmetlerini aradım onlarda bayilik verdiklerini onların problemi olmadığını iletiyor şaka gibi bir de montun incelemeye gittiğinde 3 günde geri gelmesinin mümkün olmadığını bayinin yalan söylediğini iddia ediyorlar.


Kendileri inceleme için montu kargo istediler kargo yaptık ilk aşamada maillere zamanında dönen şimdi asla dönüş yapmıyor. Aradığımda da yoğunluk yalanının arkasına sığınıyor. Bunlar daha kendi mallarına sahip çıkamıyorlar. Firma bayinin bayide firmanın üzerine atıyor suçu. Mont ellerinde hala artık canları ne zaman isterse dönüş yapacaklar. Zaten kış bitti verdiğim para çöpe gitti. Bir daha asla ve asla alışveriş yapmayacağım.

Ayşegül Ayşegül 607 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları