Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Çorum Çaykur Bayii (içim Gıda) İstemediğimi Gönderiyor, İstediğim Yok

profile
26 Mayıs
35

Çorum'daki Çaykur bayisi siparişim olmadığı halde Matcha latte ürününde 5 çeşit ürün göndermiş, ürün satılmıyor, iade almıyor 1,5 aydır ziyarete gelmiyor, (istemediğimiz ürün gönderiliyor ama almak istediğimiz ürün yok ) rafta hızlı satılan ürünü alamıyoruz, sorunumun çözülmesini yetkililerden rica ederim.

Çaykur Logo
29 Mayıs 08:05

Şikayetinizi ve bilgilerinizi Samsun Pazarlama Bölge Müdürlüğümüze ilettik. Sizinle irtibata geçeceklerdir. İyi günler dileriz.

Benzer Şikayetler

ÇAYKUR'UN Altınbaş Adı Altında Fiyatı Farklı Neden 2 Farklı Paketi.

profile
6 gün önce
70

Çaykur un Altınbaş adı altında 2 farklı paket ürün sürmesi. 0,5 kg birisi siyah paket, diğeri çizgili paket. Bu çay aynı ad altında neden 2 ayrı pakette satılır. Aynı ise neden 2 farklı paket. Aynı değilse neden farklı paket veya isim altında sürülmez. Çünkü fiyatları farklı, çizgili olan ucuz.

Çaykur Çay Kalitesinin Çok Düşürüldüğü

profile
18 Ağustos
117

Çaykur hep aynı teraneyi okuyor, hep aynı cevap. Çözüm yok, mazeret kabul edilmiyor yani. Bu ülke insanının hiç iyi bir çay içmeye hakkı yok mu? Ne anlatırsanız anlatın, eski tadı yok işte. Boş yazacağınıza ürün kalitesini yükseltin. Şu ülkenin insanının köpek kadar değeri yok. Her şey en pahalı fiy...

Çaykur Çay Satışı Neden Yok

profile
14 Temmuz
743

Merhaba Zonguldak üzülmez tokilerin olduğu mağazada uzun zamandır Çaykur'un hiçbir çayı yok rafları boş neden Çaykur'un çayları yok bilgi verir misiniz. Mağaza çalışanlarına sordum depodan gelmiyor diyorlar. Bir gelmez iki gelmez anlarız uzun zamandır yok yaklaşık 1 ay olacak.

Çaykur Çay Satışı Neden Yok
Çaykur Çay Satışı Neden Yok

Çaykur Çayda Sasılık Lezzet Bozukluğu

profile
06 Mayıs
421

Çaykur filiz çay da koku ve sasılık var iyice lezzetini bozdu öncesinde severek kullandığım çay anlam veremediğim bir şekilde tadı bozuldu verdiğim parayı hak etmiyor marketlerde sahte ürün mü satılıyor denetlenmesi gerekiyor Çaykur eski kalitesine davet ediyorum

Çaykur Çayda Sasılık Lezzet Bozukluğu
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Çaykur Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 5 sa 8 dk
Benzer Şikayet Yaz