Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Çaykur'un Sarı Paket Rize Turist Çayının Tadı Rengi Çıkmıyor

profile
05 Ocak
95

25 Aralık günü Migros ®'tan sarı paket Rize turist çayı aldım ilk demlediğim çaydan itibaren hayatımda bu kadar kötü bir çay içmedim. Tadı rengi çıkmıyor. Hakikaten kötü bir çay, ya bu gerçekten çok kötü bir çay. Yazıklar olsun ya devletin ürettiği, çaya bakar mısın? Ya her şeyin kötüsünü yemek içmek zorunda mıyız ya?

Çaykur'un Sarı Paket Rize Turist Çayının Tadı Rengi Çıkmıyor
Çaykur'un Sarı Paket Rize Turist Çayının Tadı Rengi Çıkmıyor
Çaykur Logo
05 Ocak 19:32

Benzer Şikayetler

Çaykur Rize Turist Çayı Koku/Tat Sorunu

profile
25 Şubat
60

25 yılı aşkın Çaykur Rize Sarı paketi tüketiyoruz. Ancak 05.01.2023 üretimli 1 kg'lik paket demlendiğinde küf/acımtırak/melas benzeri koku ve tat yapıyor. Paketin içi değişik kokuyor. İlgili batch kodu: 11/07.17/89701. İlgili geri bildirim verilmesi konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Çaykur Rize Turist Çay Kalitesizliği

profile
31 Ocak
493

Bizim toplu tüketimden fiyatı nispeten uygun diye Çaykur Rize turist çay aldık iki ay önce. Dedik ne güzel kaliteli marka nispeten uygun fiyat, alır güzel güzel içeriz. Ama daha paketi açınca insan fiyatın neden uygun olduğunu anlıyor. Kum gibi cay, sanki süpürmüşler de dibinde kalanı paketleyip piy...

Çaykur Rize Turist Sarı Çay Tadı Bozuldu

profile
13 Kasım 2022
96

Çaykur Rize turist sarı çayı yıllardır içiyoruz. Maalesef bu sefer ki üretilen caya cay demek için bin şahit lazım. Ne tat var ne koku. Tozdan bir şey yapılmış gibi. Yazık çok yazık. Yılların efsanesi bu hale nasıl getirilir. Muhakkak incelemeyi ihmal etmeyin.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Çaykur Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 5 sa 8 dk
Benzer Şikayet Yaz