26 Ağustos 2013
Yorum Yap
#1977287

Çaykur Turist Çayı Bulanık Çıktı Kimse İçmedi Döktük!

Her zaman tüketmiş olduğum Çaykur Turist çayı bu pakette oldukça acı ve bulanık çıktı. Ev de bulunan hiç kimse çayı içmedi ve yeni bir çay almak zorunda kaldık.


Ben şikayet için ( 0464 213 02 11 ) numaralı telefonu aradım ama orada bulunan bayanda oldukça sert tepkiler verdi. ''Ben çay bulanık ve acı çıktı diye geri alamam. Gidin aldığınız yere verin. Bu durumda aldığınız yer ile sizin aranızda '' dedi.


Yıllarca içip herkese önerdiğim çay firmasından böyle tepkiler beklemiyordum. Ama bir çok çay üretici firması var ve çay konusunda çevremin ve benim tercihlerimi değiştireceğim.

Emre Emre 360 Okunma

Cevaplar

  • Emre29 Ağustos 2013

    Değerlendirme ve çözüm sürecinde hiç bir şekilde bana geri dönüş yapılmadı. Hiç bir şekilde aranmadım veya mesaj yoluyla bilgilendirilmedim. Çaykur firması cidden müşteri bakımından doymuş bir firmaymış . Şikayet edilmesine bile tenezzül etmemem gerekiyormuş. Bunu anladım.

  • Emre27 Ağustos 2013

    Ayrıca, Çaykur firmasının müşteriye ne kadar doymuş olduğunu da gördüm. Ve çevreme anlattığımda tepkileri aynı şekilde oldu. Şimdiden bir kaç kişiyle aynı fikirdeyiz. Ve elimden geldiğince de herkese anlatacağım.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler