CASTAMO MOBİLYA’dan Alınan Ürün Hatalı Çıktı

Kasim K. |

Castamo Mobilya'dan 22 Haziran'da teslim edilmek üzere genç odası takımı aldım. Montaj bittikten sonra mobilyaları kontrol ettim. Mobilyalar darbe almış ve üzerindeki kaplamalar kalkmıştı. Ayrıca bir parçasını da unutup getirmemişlerdi.

Castamo Mobilya'ya aynı gün telefon açtım. Şikayetimi dile getirdim. Hemen ilgileneceklerini ve darbe alan ürünleri değiştirip, eksik getirdikleri parçayı da teslim edeceklerini söylediler.

23 Haziran'da eksik olan ürünü getirip, değişmesi gereken parçalardan sadece bir tanesini değiştirdiler. Bunu yaparken de çok kaba bir şekilde çalıştılar ve ahşap parkelerin üzerine tahtaları düşürerek zarar verdiler.

Sonradan getirdikleri parçanın da kaplaması kalkmıştı. 23 Haziran'da telefon açıp bütün parçaları değiştirmediklerini ve getirdikleri ürünün kaplamasının kalktığını ilettim. Beni listeye yazdıklarını ve ilgileneceklerini söylediler.

Takip eden her hafta telefon açtım ve hep aynı cevabı aldım. Sizi iş listesine yazdık ilgileneceğiz.

En sonunda bana ürünün kargoda olduğunu ve gelir gelmez hemen montaja geleceklerini, bütün şikayetlerimi gidereceklerini söyleyip özür dilediler.

Ben de bütün özürlerine inanıp onları beklemeye başladım. Bu konuşmanın üzerinden 3 hafta geçmesine rağmen ne arayan var, ne gelip şikayetimi gideren.

Bu şirketin lakayt ve ilgisizliğinden şikayetçiyim. Aldığım ürün ile ilgili ya şikayetlerimi giderirler ya da gelip bütün takımı alıp paramı iade etsinler.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ağustos
  10:30

  Müşterimizin satın aldığı ürün özel sipariş üzerine hazırlanmış bir üründür. Teslimat ve sonrasında çıkabilecek aksaklıklara iş yoğunlu ve kullanılacak olan parçanın üretim süresine göre müdahale edilebilmektedir.
  Azami servis süresi 30 işgünü olan servis işlemi müşterimiz için beklenen parçanın üretilmesinden hemen sonra uygulanmıştır.


  Castamo Collection
  Müşteri Hizmetleri