09 Ağustos 2014

Casper Yetkili Teknik Servis Mağdur Etti.

Casper marka bilgisayarımın BIOS'unu güncellediğim için OEM olan Windows işletim sistemi orijinal olmadı. BIOS'u fabrika ayarlarına döndürsünler diye yetkili teknik servise başvurdum. Ücreti ödeyip ürünü aldım. BIOS'u fabrika ayarına döndürmeyi bırakın hiçbir şey yapmamışlar. Tek yaptıkları şey ellerinde olan kopya Windows'u yükleyip içine Microsoft Office gibi ürünlerin kopyalarını yüklemeleri. Hiçbiri lisanslı değil, hepsi ellerinde bulunan kopya ürünler. Sanırım tüm müşterilerine böyle davranıyorlar. Bu nasıl yetkili servis? Ben onlardan bunu istememiştim. Şikayetim, yasa dışı iş yapan tüm Casper yetkililerinedir. İsteği yerine getirmeyen tüm Casper yetkililerinedir. Eke bakınız.

Salih 1.904 Okunma

Cevaplar

  • Salih14 Ağustos 2014

    Casper ürünlerini kesinlikle almayın. Almak gibi bir hata yaptıysanız da sakın ha bozmayın. Müşteri temsilcileriyle uğraşmak istemeyeceksiniz. Sinemalara çıksa gişe rekoru kırar bu temsilciler.

  • Casper Nirvana Temsilcisi11 Ağustos 2014

    Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön