19 Aralık 2014

Casper Yeni Aldığım Bilgisayarım 1.5 Ay Olmadan 3 Defa Tamire Gitmesi.

28 Eylül de Casper bilgisayar aldım ve kasım ayında bigisayarım elektrik almıyor açılmıyordu servise gönderdim yapıldı bilgisayar hospital geri geldi ve ekranda beyaz çizgiler oluşuyordu ikinciye gönderdim ve 16.12.2014 de teknik servisten gelen bilgisayarımı almaya gittim ve aynı sorunu yaşadım. Ben bu ürünün değişimi ya da iadesini istiyorum 1 ay kullandığım bilgisayar 3 defa tamire gitti gerekirse dava bile açmayı düşünüyorum ve bu bilgisayarınız yüzünden sınavlarda mağdurum bilgisayar benden çok tamirde 3 defadır yol parası verip bilgisayarı alamadan geri dönüyorum.

Kudret 1.753 Okunma

Cevaplar

  • Kudret 23 Aralık 2014

    İlgili ürün 2 ayını doldurmadan 3 defa tamire gidilmiştir. ben bilgisayarımı yapılması için gönderiyorum servisine ama her gelişinde yapılması yerine başka bir sorunla karşılaşıyorum. bilgisayar 2 defa tamirden geldi 2 sinde de açar açmaz başka bir sorun ile karşılaşıp geri gönderdim. Bu sorunlar ise ürününüzden ve teknik servisinizden kaynaklanıyor. bu sebepten dolayı sınavlar da ve derslerimde mağdur durumda kalıyorum. ben bu bilgisayarım yapılmasını istemiyorum. bilgisayarın değişimini talep ediyorum. gereği yapılmazsa firmanızdan şikâyetçi olucam. bilgisayar ın değişimi hakkında gerekli anlayışı göstermezseniz dava açmayı düşünüyorum. bilgisayar tamirden yapılıp geri geldiğinde ise bilgisayarı teslim almadan tarafınıza geri göndereceğim. BİLGİLERİNİZE ..

  • Casper Via Temsilcisi19 Aralık 2014

    Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön