Casper Wi-Fi Kartı Bozuk ve Eş Değer Olmayan Ana Kart!

Mehmet Ali B. |

PC kendiliğinden kapanıp açılmadı. 22 Temmuz günü Büyükçekmece Casper yetkili servise götürdük, psu ve anakartın yandığını söyleyip, Casper Plaza Ümraniye'ye yönlendirdiler, kargo ile temiz paketleyip gönderdik.

5 Ağustos'ta ürün geldi. 2 soket USB 3.0 ana kartlı PC de USB 3.0 yok, soketlerin hepsi USB 2.0 ve ana kart markası Casper gösteriyor. Wi-Fi kartı yerine oturmamış, sallanıyor vede çekmiyor, ön taraftaki jack içe kaçmış. Kasanın parça bileşenlerinin tırnakları kırık, araları gevşek ve çizikler içinde. Durumu anlatmak için 0850-250-77-77'yi aradık 20' dakika içinde 1.sıraya yükseldik ama kimse açmadı.

Etiketler :

Ana Kart Wireless

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ali B.
  12 Ağustos
  01:13

  Arızalı Ürün Takibinde; '' üründe her hangi bir arıza görülmedi windows 10 yüklemek istiyorsanız lütfen yüklemiş olduğunuz programlarınıza dikkat edin. USB 2.0 değil anakart 3.0 ön USB girişleri USB 3.0 '' Yazılmış, wifi-Kartı Sallanıyor Ve 300 mpbs lik Modemle 5'lik Barda 1 Çekiyor, kasada Servis Kaynaklı Çizikler Ve Ön Tarafta Ufak Kırıklar Var. Ayrıca USB 3.0 Varsa Arkada Olsun Eskisi Gibi. Belirtiklerimizin Onarılmasını Arz Ediyorum, saygılar

 • 06 Ağustos
  15:28

  Sayın İlgili,

  Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Casper Müşteri Hizmetleri