Casperturkiye.com'da Müşteri Mağduriyeti

Ahmet Ahmet17 Haziran 15:27

 Casper Via s38 tabletim var yazılımsal olarak çöktü. Sözde müşteri hizmetlerini aradım tabletin yazılımı hakkında yardım istedim fakat sadece servislerinde yazılımın olduğunu tabletimi servise göndermem gerektiğini ( yani kısacası her çöken cihazdan para isteyecekler ). Böyle bir saçmalık var mı o zaman iPhone Samsung vs vs firmalar cihazı çıkarsın ve yazılım desteği sağlamasın var mı böyle bir dünya ya. Bu firma tamamen  mağduriyet üzerine kurulu bir kurumsal firma. Bundan sonra Casper ve yan ürünlerinden iğne almamaya yemin ettim. Milli sermaye diye kendi ülkemizin çıkarı için biz bu ürünleri alırken bunlar bizi yanıltmaya çalışıyor. 1 GB'lık dosyaları piyasada para ile dolaşıyor. Kullanıcı frimware isteyince de sadece servisimizde yaptırabilirsiniz kargolayın diyorlar. Casper alırken artık bir kere daha düşünürsünüz.

 • - Görüntüleme
 • 5Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Sunay 26 Haziran 19:17  

  Simdi kalkarlar para isterler

 • profile-icon Sunay 26 Haziran 19:16  

  Bende keşke şu cihazı almasaydım aniden kapandı ve açılmadı, ser. Gönderdim bana gelen cevap aynen şöyle cihazın yazılımında VİRÜS/PROGRAM yükleme KALDIRMA/HATALI dosya SILME/ANI sistem kapatılması gibi nedenlerden dolayıkullanıcı kaynaklı arıza Meyd

 • profile-icon Sunay 26 Haziran 19:10  

  Cihazın yazılımında VİRÜS/PROGRAM yükleme KALDIRMA/HATALI dosya SILME/ANI sistem kapatılması gibi nedenlerden dolayıkullanıcı kaynaklı arıza meydana gelmiştir. İşletim sistemi yüklenerek çalışır duruma getırılmıstır.

 • profile-icon Sunay 26 Haziran 19:09  

  Merhaba, yaklaşık 5 ay önce Casper mar. Tablet aldım medya marketten garantisi devam ediyor ve aniden bir anda kapandı ve bir daha açılmadı, servise gönderdim ve bana gelen cevap aynen şöyle.

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Sunay 26 Haziran 19:09  

  Cihazın yazılımında VİRÜS/PROGRAM yükleme KALDIRMA/HATALI dosya SILME/ANI sistem kapatılması gibi nedenlerden dolayıkullanıcı kaynaklı arıza meydana gelmiştir. İşletim sistemi yüklenerek çalışır duruma getırılmıstır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler