Casper Via 'ya Verdiğim Paraya Yazık

Hülya Hülya15 Nisan 14:55

Media Markt satış yetkilisi tarafından yok yapay zekaymış, kamerası harikaymış, çift hatmış bilmem neymiş :((( denilerek eylül ayında aldığım Via s iş yoğunluğum sebebiyle kasım ayında kullanmaya başlayabildim ve açtığım anda ilk sorun kameraydı. Tüm girilen bilgileri yedeklemek ve servise gidip yazılımı yeniden yükletmek zorunda kaldım. 

Video ve kamera çekimi hala rezalet lakin servise göre her şey düzgünmüş. İade edebilmem için Media Markt Casper 'dan bir yazı alın iade alalım dedi ancak Casper teknik servise göre cihazda hiç sıkıntı yok bu sebeple yazıyı alamadım. Daha fazla gerilmemek için neyse dedim öyle böyle idare edeceğim. Çift hat en azından diye kendimi teselli ederken fark ettim ki bir hat ile görüşme yaparken diğeri kapalı veriyor. 

Müşterilerimin bazıları mesaj attı ulaşamıyorum size diye ve yeni müşterilerin bir çoğunu belkide bu yüzden kaybettim. Aradım servisi bana cevapları bu telefonun ekstra bir ayarı yok 1. Hat ile görüşürken 2. Hattan arama ve mesaj alamazsınız oldu :((  Verdiğim parayı da helal etmiyorum.  

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Rıdvan 16 Nisan 15:44  

    Belki tedarikçinizden kaynaklı olup markayla ilgili de olmayabilir. Ben de Casper Via s almıştım, 128gb bellek olan piyasada bu fiyatta başka telefon yok diyerek almıştım, 2 aydır bir sıkıntısı yok şimdilik. Umarım sizinki de çözülür, geçmiş olsun

    Cevapları Gizle (1) arrow
    profile-icon Hülya 18 Nisan 16:10  

    Casper servise gittim ve telefonun sorunlarını çözemeyen pardon onlara göre sorun yokmuş. Casper merkezdeki yetkili servis biz ne dediysek o doğrudur seklinde hiç hoş olmayan tavırla yaklaşım sergiliyorlar bu markadan memnun kalamadım ne yazık ki :(

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler