Casper Via Teknik Servise Verdiğimiz Telefon Virüslü Geldi

Selin Selin14 Ağustos 22:39

Casper marka telefonumuzu şarjı doldurduktan sonra bir anda bitmesi nedeniyle teknik servise verdik. Telefonun yan düğme kısmında düşmeden dolayı hasar vardı onu da arıza raporuna kaydetmişler buraya kadar sıkıntı yok. 

Arızalı telefonun yerine kullanabileceğimiz telefon vermeleri gerekiyordu vermediler bu bir. Telefon 20 günü geçen süre kadar teknik serviste kaldı arayıp sorduğumuzda parça bekliyoruz onarım aşamasında dediler. Telefonu aldığımızda verdikleri yapılan işlem raporuna "şarj kalıbrasyonu ayarlandı. Güncel yazılım yüklendi test edildi test ok. 

Kullanıcı kaynaklı kapakta fiziksel hasar bir defaya mahsus ücret verilmeden onarım sağlandı" yazmışlar. O kadar komik ki çünkü telefonu aldığımız gün telefonun şarjı 50 den birden 15e indi. Fiziksel haşardan bahsettikleri o hasara asla dokunmamışlar aynı şekilde durmakta ve ve burası çok önemli telefona nasıl olduysa virüs sokmayı başarmışlar karşımıza sürekli müstehcen siteler çıkıyor.!  

Bu dalga geçmek değil de nedir bunun hesabını verin ben gerekeni yapıp bu durumu her yere yaymaya devam edeceğim. Sorumsuz firma ilgisiz personel işini düzgün yapmayan kendisini teknik servis sanan elemanlar! Aldığınız parayı gram hak etmiyorsunuz.

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon İbrahim 16 Ağustos 19:32  

    Casper firmasının bütün teknik servisleri sanırım aynı ilgisizlik ve bilgisizlikle çalışıyor

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler