Casper Via Tablet Yazılım Bulamama Ve Ücretli Servis Sorunu

Ferhat Ferhat07 Ekim 14:55

Elimde bulunan Casper T10-b model tabletin şifresini unuttuk. Format kısmına girilmiyor. Şifreyi kaldıramadım. İnternette yaptığım araştırmada ROM atılması gerektiğini gördüm. Sayfada model ve ilgili dosyalar öncelerde paylaşılmış olmasına rağmen şu an yok. Online destek kısmında karşınızda internet ortamında muhatap yok (mesai saatlerinde). Telefonla aradım. Destek kısmına bağladım ve yazılımını talep ettim. 

Bakın önceden aldığım ve parasını verdiğim cihazın yazılımını talep ettim. Bir süre bekletildikten sonra cihazı en yakın servise gönderin ücreti karşılığı biz yapalım dediler. Ben aldığım cihazın sürücü ve yazılımını talep ederken onlar halen para peşindeler. Müşteri memnuniyet odaklı çalışma bu mudur? Bana kurulumla ilgili bir çok kişiye ROM dosyasını email olarak attığını bilmeme rağmen dosya atılmadı. Şimdi siz iyi bir marka mısınız? 

Buradan al para ver driver al para ver ROM al para ver. Her şekilde para almaya odaklı bir politikanız mı var? Ne kadar büyük bir firmasınız ki 3 kuruş kar elde edeceğim diye biz insanlara buralara yazdırıyorsunuz.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler