Casper Via Tablet Şarjı

A.gökhan A.gökhan04 Eylül 16:40

Temmuz ayı başında çocuğuma hediye olarak Casper tablet aldım. Alınmasının ardından bir hafta içerisinde tablet şarj olmamaya başlamasına istinaden servise göndermemiz söylendi.

Servis dönüşünde şarj soket yerinin kullanıcıdan kaynaklı bozulduğu ve bir defaya mahsus ücretsiz değişim yapıldığı beyan edilerek tarafımıza teslim edildi.

Tablet tarafımızca 1 hafta bile kullanılmadan şarj problemi sebebi ile bozulmuş ve şarjını bizzat kendim soketine takarak şarj etmeye çalıştığım halde hatalı biz çıktık toplasanız 3 ya da 4 defa şarj etmeye çalıştık. Sıfır tablet kutusu ile birlikte ekranı temiz şekilde gönderilmesine rağmen çizik şekilde geri geldi ve konu ile ilgili müşteri hizmetlerini aramama rağmen çözüm amaçlı muhatap bulamadım.

Son bomba bugün başıma geldi ; Tablet bugün itibari ile şarj olmamakla birlikte ekran karadı ve açılmamaktadır. Çocuğum EBA TV üzerinden online eğitime başlayacak ve eğitimi alacak elimde PC ya da Tablet üzerine materyal bulunmamaktadır. Bugün servislerini aradım çok rahat şekilde servise yönlendirmem söylendi, kontrollerine istinaden dönüş yapacaklarını söylediler. Tablet aldığım günden beri sağlıklı bir şekilde kullanamadım ve üzerine çocuğum psikolojisi cabası oldu. Konu hakkında muhatap ya da merkezinizden yetkili ile görüşmek istiyorum dememe rağmen sadece servise getirin demekle yetiniliyor. Tablet şarj tutmuyor ve çalışmıyor ; hatalı olmadığımız halde tarafımıza kullanıcı hatası denecek, sıfır tablet servise gidiyor ve dönüşü ekranda çizikler. Şimdi suçlu yine ben miyim, yıllardır elektronik cihazlar kullanıyoruz ve ilk defa böyle bir durum ile karşılaştık... Casper tarafında muhatap bulamamak ve haksız yere suçlanarak hatanın tarafımıza yıkılması. Daha fazla bir şey söylemek istemiyorum ama hakkımı sonuna kadar savunacağım.

 • - Görüntüleme
 • 2Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Muhammet 12 Eylül 21:15  

  Benimde aynı sıkıntı var şarj 1 ya da 2 saatte bitiyor kargoya verdim teslim edilmiş gözüküyor ama arayan soran yok ben böyle ilgisiz firma görmedim. Bağlanmaya çalışıyorum müşteri hizmetlerini 1 saat bekledim ulaşamadım

  np_image1 Ekli Görsel Var
 • profile-icon Sinan 05 Eylül 12:37  

  Benimde şarj soketi bozuldu hemen 1 hafta olmadı hatta 95 TL verdim servis için 1 aydır onarımda sinirlenmeye başlıyorum çizik gelirse gidip yerini basacağım.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler