Casper Via  Soket Şarj Sorunu!

Meltem Meltem22 Ekim 14:23

Hayatımda hiçbir firmada görmediğim yaşamadığım sorumsuzluğu umursamazlığı Casper bize yaşattı! Tableti aldığımız gibi şarj sorunu yaşadık. Akşamdan şarja taktığımız tablet sabaha kadar ancak %32 ye ulaşıyordu. Servise götürdük. Servis soketi kırık deyip 150 TL talep etti. 3-4 gün sonra Soket değişti paramızı ödedik. Eve geldik aynı sorun devam ediyor. Aynı şekilde geri götürdük. Bu sefer yazılım yüklenecek deyip aldılar. 

Yine 3-4 gün sonra oldu dediler gidip aldık. Fakat yine aynı sorun devam ediyor! Bu arada her servise gidip geldiğinde tablette ciddi çizikler oluştu umursamadılar. 3'uncu verişte İstanbul'a göndereceğiz dediler. Gitti. 10-15 gün civarı sonra geldi. Şimdi gidip aldım çizikleri geçtim kırmışlar! Hiçbir şekilde değişime yanaşmayan bu firmadan sonuna kadar şikayetçiyim. 1500 TL verip aldığımız tablet hiç kullanamadan ne hale geldi ve çocuğum online derslerinden geri kaldı. 

 • - Görüntüleme
 • 2Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Apak 22 Ekim 17:45  

  EBA gibi ders takibi için almıştım kızlarıma sorunsuz kullanıyorlar. Ama maalesef her teknolojik üründe olduğıu gibi bu tip aksilikler de olabiliyormuş

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Meltem 22 Ekim 18:03  

  Kul yapısı olan her üründe yanlışlık hata sorun sikinti olabilir bunu defalarca tolere ettik zaten. Israrla değiştirmeyip bir de kırıp vermezsin ama ya! Daha 3 taksiti ödenmiş hiç kullanılamamış bir urunu bu şekilde geri vermek Casper'ın ayibidir.!

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler