Casper Via Servis Sorunu

Yuce Yuce5 ay önce

Bugün Ümraniye tepe üstündeki Casper Tekn. Servise gittim. Telefonumun açılmadığını ekranın çok derin olmamakla birlikte hafif çatlak ve power tuşunun düştüğünü belirttim. Telefonumun Ekim 2019'da garantisinin biteceğini ve bu sorunun çözümünü istedim. Teknik servisteki şahıslar bana cihaza açılıp bakılıp 15 dakika sonra garanti dahili mı yoksa fiyat gerekir mi bilgi vereceklerini söylediler. Velhasıl sözde 15 dk sonunda bana cihazın ekranı kırık bu yüzden cihaz tamir olunurken ekran Tuzla buz olur ekran değişimi + cihaz iç donanım yamukluğu yamuk + power tuş takılacak toplam 687 TL fiyat cıktı.

Ben buna itiraz ettim. Ekran değişimi istemediğimi cihazın neye göre yamuk olduğunu kalibre veya cihaz yamukluğu raporunuz var mı ki yamuksa bu firma hatasıdır dedim. Power tuşuda istemiyorum dedim. Kabul etmediler ve cihaz yamuk bu yüzden sıkıntı ve 687 TL yapılır denildi. Karsı çıkınca fiyat 2 dakika 520 TL düştü. Ben cihazımı geri istedim yaptırmayacağım dedim. Bana 30 dakika molada olduklarını beklemem gerektiğini söyledi saat 10:38'de saat 11:15'de sorduğumda iade işlemi uzun sürüyor bu yüzden beklemem gerektiğini cihazın toplanması gerektiğini söylediler ben itiraz ettim ve cihazı aldığımda o bozulma sebebi ne diye dağılan cihaz in ekranı ne hikmetse Tuzla buz olmamış cihazda dış ve batarya görünüşünde yamukluk ve hasar izi yoktu ve benden bunlar bahane edilerek 687 TL sırf garanti girmesin diye ücret talep ettiler.

Daha sonra oraya gelen bir müşteriye de cihaza hiç bakmadan cihaz yamuk denildi ve ondan da para talep edildi. Müşteri daha 1 ay önce yaptırdım bunu denildi bana ise biz bunu yaparsak 6 ay garantili denilmişti aynı yamukluk şikayetine bana garanti veriyor 1 ay önce verenden para talep ediliyor bu ne tutarsızlık. Sırf garanti kapsamında cihaz bakılmasın diye laf salatalı turlu uydurma sorunlarla garanti kapsamı dışında tutulmaya çalışılıyor cihaz.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler