Casper Via S20 Tablet Şarj Olmama

Hulusi Hulusi15 Eylül 20:41

Casper S20 Tableti aldığıma alacağıma bin pişman oldum, aldığım günden beri tablet doğru düzgün şarj olmuyor. Aldığım günden beri şarj sıkıntısı yaşıyorum. Covid nedeniyle oğlum için almıştım, uzaktan eğitim için ayrıca vakit geçirmesi için ancak, dediğim gibi bu şarj olmama sıkıntısı hiç bitmedi tableti Casper yetkili servisine 2 defa şarj olmadığından dolayı göndermeme rağmen kullanıcı hatası diye geri gönderdiler, orijinal şarj aletini kullanıyorum şarj olmuyor nasıl kullanıcı hatası olabilir? 28/03/2020'de aldım tableti aldığım günden beri sabaha kadar şarja takıyoruz şarj olmuyor, ikinci defa 21/07/2020'de tekrar Casper yetkili servise İstanbul'daki servise gönderdim yine düzen tutmadı, birkaç ay şarj oluyor sonra soketinde temassızlık oluyor bunun için değiştirilmesini talep ettim, ama dediğim gibi kullanıcı hatası diye gönderdiler, 6 aydır işkence çekiyorum bu tablet yüzünden Samsung almadığıma çok pişman oldum.

Yıllardır Samsung'un ürünlerini kullanıyoruz telefonunu bilhassa ancak daha şarj ile ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadım. Şimdi tableti bir daha servise göndereceğim, ayrıca bununla ilgili Tüketici Hakem Heyeti'ne şikayette bulunacağım bakalım kim haklı çıkacak, ben bu kadar paramla rezil olmamıştım bugüne kadar Casper mi bundan sonra aman kalsın hiçbir ürününü almam kesinlikle.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Gökan 04 Ekim 23:13  

    Casper markasının genel sorunu şarj soketi batarya s10 vardı aynı sorunları defalarca yaşadım sattım kurtuldum şimdi düzelmişlerdir dedim s20 aldım dahada vahim cevaplar hep aynı müşteri hatası yazılım yüklemesi virüs temizliği ama çözüm yok pişman o

  • profile-icon Dursun 16 Eylül 17:36  

    Aynı sorun bende de oldu şimdi tablet garanti de bakalım ne olacak

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler