Toplam çözüm sayısı
..
Casper Via ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
Yeni karşılaştırma
ile

Casper Via S Cep Telefonlarında Olan Arızalar

2747görüntüleme
Gulfuz
Gulfuz 06 Kasım 2021 18:29

Eşimle birlikte Casper Via s cep telefonu aldık. Eşimin kullandığı ve garanti kapsamında cihazda gelen aramalar görünmüyor, gelen ve giden aramalarda telefon ekranı karardığı için kapatılamıyor! Telefonu aldığımız Türk Telekom ® bayisine gittik çözüm bulamadılar ve benim kullandığım telefonda da iskeletinde eğiklik olduğu söylendi!

Eşimin telefonunu Casper yetkili servise gönderdik gelen arama da onun telefonunda da eğiklik olduğu telefonda ki sensörün bu eğiklikten dolayı arıza verdiğini söylemişler. Bu bir tesadüf mü? Aynı anda alınan aynı cihaz kullanıcılar farklı, aldığımızda maalesef dikkat etmedik, sırf 128 GB hafızası nedeniyle tercih etmiştik. Garanti dolmadan sorunlarıyla karşılaştık.

1 Yorum

Burhan
Burhan10 Kasım 2021 21:41
 

Aynı telefondan bende aldım gerçekten çok çöp bir telefon aldıktan 2 gün sonra dokunmatik hatası verdi götürdük sıfırıyla değiştirdiler onda da problemler bitmedi, sizin dediğiniz gibi telefonun ekranı kararıp ne cevaplayabiliyor ne kapatabiliyordum, aramalar gözükmüyordu, vura vura çalıştı fakat bu sefer beyin komple gitti, bir çözümü yok anlayacağınız geçmiş olsun

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Yeni karşılaştırma
ile