05 Haziran
#12064660

Casper Via Mı Asla!

Casper mı aman! 5 ay önce Media Markt'tan s10 modeli tablet aldık. 15 gün sonra şarjı bittikten sonra açılmamaya başladı. Şarj olmamaya başladı bizzat kendimiz yetkili servise götürdük. Antalya Casper yetkili servise yüzümüze bakıp sorun ne diye sormadı. Hiçbir şekilde ilgilenmedi. Media Markt'tan servise tekrar yolladık güya yapıldı diye geri geldi yine aynı sorun. Müşteri memnuniyeti sıfır. Hiçbir şekilde ne ilgileniyorlar ne de sorun gideriliyor. Bir daha asla Casper almam. Parayı sokaktan toplamıyorum. Paranıza yazık!

Merve Merve 4.124 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Merve01 Eylül

    Servis ağı vasat bir firma buyurun Casper alın.? Daha önce de yazmıştım ama arayıp da şikayetin nedir diye soran bir Casper bile olmadı. Haklarımı sonuna kadar arayıp Tüketici Hakları'na başvuracağım yoksa karşımda muhatap bulamıyorum. Casper S10 medeli tablet aldım media merketten ama aldığımız günden bu yana ne şarj oluyor ne de aciliyo 2 kere servise gitti tek yaptıkları yazilim güncellemesi. Ama bizim sorunumuz yine aynı bıktım artık servisle uğraşmaktan yıldım. Genel merkez zaten tam bir fiyasko çözüm odaklı değil oyalama odaklı çalışıyor ha bu arada bağlanmak için 45 dakika müzik dinliyorsunuz. Bir daha asla Casper almam. 

  • Merve31 Temmuz

    Media Markt'tan ocak ayin da aldığımız s10 modeli Casper tablet aldığımız ilk 10. Günden beri şarj olmuyor bazen oluyor açılmıyor kendi kendine şarjı %80 iken kapanıyor hiçbir şekilde açılmıyor günlerce kapalı kullanamıyoruz her seferinde resetlemek zorunda kalıyoruz ama başa dönüp aynı şeyler oluyor uzun lafın kısası hiç memnun değiliz ve verdiğim parayı çöpe attığımı düşünüyorum. Daha önce de servise bizzat götürdük Antalya servisine ama asla ilgilenmediler. Medyamarket üzerinden tekrar yolladık güya yapıldı dediler ama yine aynı sorun devam ediyor niye bir çözüm bulmuyorlar ya da anlamiyolar bilmiyorum. Müşteri memnuniyeti ZATEN0

Ziyaretçi Yorumları