Casper Via İade Ve İptal Yapmıyorlar

Ugur Ugur04 Nisan 11:49

01.04.2020 tarihinde Casper.com.tr'den s20 tablet satın aldım ve tarafıma oluşturduğum siparişe istinaden sipariş numarası mail ya da SMS olarak gelmedi. 02.04.2020 tarihinde sabah müşteri hizmetlerini arayarak ürünü iptal ettirmek istediğimi belirttim iptal sebebini sordular hem bu nedeni belirttim hem de kartım başka sitede peşin fiyatına daha fazla taksit yapıyor dedim o gün 2 kez daha aradım fakat tarafıma dönüş olmadı ve gece 22 sıralarında sipariş faturalandırılarak tarafıma fatura mail atıldı. 

Ertesi gün tekrar aradım ve tekrar kayıt açıldı akşam üstü tekrar aradım ve iptal talebinde bulunduğum sipariş iade sürecine girdi ve taksitli işlem yapıldığı için iade de taksit ile olacak. Tabi iki günlük uğraş sonucu akşam üstü tarafım aranarak çalıştığınız banka ile anlaşma yapıldı peşin fiyatına 9 taksit imkanı var dediler işlemi iade mi yoksa peşin fiyatına devam edelim mi diye sordular ama ben ürünü başka yerden satın almış bulundum. 

Özet olarak 04.04.2020 oldu ama iade işlemim halen gerçekleşmedi. Hem beni 3 gündür oyalıyorlar hem sitede iade ya da iptal ekranı yok hem de iptal edilebilecek süreçte müdahale etmeden süreci iade sürecine soktukları için kartımın limitini düşürdüler. Ürünleri evet gayet güzel ama müşteri memnuniyeti tamamen sıfır. Sevgili casper Mağduriyetimizi ne şekilde gidereceksiniz.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler