Casper Via Hediye Çeki Ürünü Satın Almadığım Halde Kullanılmış Olması

Efkan Efkan03 Haziran 18:04

03.06.2020 'de 1099 TL tutarında bir ürün satın almak için 1000 TL tutarında hediye çekini kullanmam ve üründe indirime gidilip geri kalan kısmı kredi kartı ile ödemek istemem üzerine gerekli kart bilgilerini girdikten sonra son işlem olarak telefonuma gelmesi gereken onay kodunun gelmedi. şifreyi tekrar gönder ibaresine tıklamam ile ePttAVM sayfası onay kodunun girilmesi gereken ekranı kapatması ile benim girdiğim bütün bilgiler sıfırlanmıştır.

 Bunun üzerine benim yeniden hediye çeki kodumu girmem ve sayfanın bana daha önceden girilmiş kod ikazı ile karşı karşıya geldim. Şu an da ben bu kodu kullanamıyorum ve bir çok sıkıntıya neden olan ePttAVM platformunun bağlantı iletişim ve ya sebebi her ne ise ben şu anda almadığım bir ürün için hediye çekini kullanmış bulunuyorum. 

Hediye Çeki Kodu 01945626A7393516 idi ve limiti 1000 liraydı. Ben bu tutarın bana ya yeni bir kod ile ya da başka bir şekilde yeniden tahsis edilmesini istiyorum. Buna bir çözüm yolu bulunulsun aksi takdirde mağdur olmamdan ötürü yasal yollara başvurmak durumunda kalacağım.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler