sta-4-hoverİyi Çözüm

Casper Via Garantili Cihazı Tamir Etmiyor

Onur Onur7 ay önce

Cihazı aldığım ilk haftadan beri kendiliğinden kapanma sorunu, kilitlenme sorunu ve kameranın buğulu çekmesi sorunlarıyla uğraşıyoruz. Son olarak telefonumun klavyesindeki sorun yüzünden 16.06.2019 tarihinde cihazımı Ümraniye'deki Casper merkez servisine gönderdim. Pin veya mesaj kesinlikle yazılmıyor. 2 sayısına bastığınızda otomatik 4 numaraya basıyor. Telefonumun 2 yıllık garantisi var. Bu durumun garanti kapsamında olduğunu söylediler.

Fakat resmini paylaştığım çizik yüzünden telefonun ilk önce ekranının değişmesi gerektiğini sonra klavyeyi onaracaklarını ilettiler. Kendilerine ekranda bir sorun olmadığını sadece klavyeyi düzeltmelerini istedim. Fakat bunu yapamayacaklarını söylediler. Bir Casper bayisi aldığım bilgi Casper firmasının durumunun iyi olmadığını ve sürekli böyle bahanelerle cihazları garanti kapsamı dışında bırakıp müşterilerden para aldıklarını söyledi. Milliyetçi ve ülkemi seven biri olarak Türk malı kullanmak konusunda ısrarcıyım.

Fakat Casper kesinlikle kalitesiz ve satış sonrasında cihazlarıyla ilgilenmeyen şirkettir. Çalıştığım şirketteki birçok arkadaşımda telefon ve laptop konusunda Casper'dan şikayetçi olduklarını iletti. Cihazınıza bir şey olduğunda borçlu çıkıyorsunuz.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler