sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Casper Via F2 Fabrikasyon Sorunu Var

Volkan Volkan1 yıl önce

Casper Via f2 telefon aldım ilk gün telefon çaldığında çalan zil sesi az çıkıyordu, önemsemedim. Sonra müzik dinlerken veya bildirim geldiğinde sesin yüksek çıktığını fark ettim ve servisi ile telefonda görüştüm format ile sorunun düzeleceğini yazılımsal bir sorun olduğunu söylediler verileri yedekleyip formatladım, herhangi bir düzelme olmadı. Vaktim olmadığı için sürekli WhatsApp ve navigasyon kullanıyorum o yüzden servise gönderemem diye Afyonkarahisar'daki Casper bayisine gittim durumu anlattım 4 saat sonra telefonu alabileceğimi sorun çözülmezse servise göndeririz başka çare yok dediler. Ben de vaktim olsa göndereceğim dedim şimdi herhangi bir olumsuz bir şey olur mu diye sordum, onlarda sadece veriler silinir dediler sorun değil dedim ve telefonu teslim ettim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Volkan 1 yıl önce

Uzun süre olmasına rağmen olumlu veya olumsuz geri dönüş yapmadığınız için teşekkürler. (!)

profile-icon Volkan 1 yıl önce

Gönderdik servise 24.03.2018 tarihinde işleme alındı verdikleri numaralar ile sürekli takip ediyorum ama bana çok ciddi maddi anlamda çok kayıp oldu telefon gidince neyse 27.03.2018 de aşağıdaki resimdeki şekilde açıklama yapılmış bugün geldi telefon veriler sıfırlanmış ekran üzerinde kırılmaz cam vardı onu çıkarmışlar benim telefonumsa tabiii! ! ! Önceden sadece arama sesi az çıkıyordu şimdi tüm medya müzik sesleri bildirimler dahil çok kısık ses çıkıyor telefonumu değiştirmişler büyük ihtimal kimsenin günahını almayayım ama bariz belli şimdi mail attım Casper a burayada yazmak istedim herkes bilinçlensin diye yazıktır günahtır hem maddi hem manevi kaybım çok. 😣

np_image1 Ekli Görsel Var
profile-icon Volkan 1 yıl önce

4 saat sonunda aradılar cihazınız hazır gelebilirsiniz diye gittim test ettiniz mi durum nedir dedim hattınızı takın biz takmıyoruz telefon hattı dediler hattımı taktım arkadaş aramaya çalışıyor telefon açık olduğu halde çalmıyor sonra siz arayın dedi aramaya çalıştığım ekranda geçersiz IMEI diye uyarı çıkıyor neden böyle yazıyor dedim sırıtarak lakayıt bir sesle IMEI sıfırlanmış zaten ben size garantiye gitmesi gerektiğini söyledi ben de şakamı yapıyorsun olumsuz bir şey olmayacağını söylediniz o yüzden size verdim tamir için telefon benim için çok önemli navigasyon kullanıyorum sürekli şehir dışındayım yedek telefon verin bari gelene kadar dedim yine ukala bir sesle biz yedek telefon veremiyoruz bugün göndeririz (17.03.2018) en geç 21.03.2018 tarihinde gelir idare edin birkaç gün dediler... .

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler