26 Ağustos 2019
#12482378

Casper Via F1'in Çok Ciddi Sıkıntıları Var

Uygulamaların önbelleği 320 MB olduktan sonra ciddi manada kasma yaşanıyor. Düzelmesi için sürekli “Ayarlar-Uygulamalar-Uygulamayı” bularak “Önbelleği temizle” butonuna basıyorum daha sonra geri gelerek “Durdurmaya zorla” butonuna basıyorum. Bu işlemleri yaptıktan sonra uygulama yeniden normale dönüyor ve yaklaşık 15-20 dakika Instagram'da ya da herhangi bir uygulamada dolaştığım takdirde yeniden aynı durum tekrarlanıyor.


Harici olarak Instagram üzerindeyken gelen arama olduğu takdirde görüşmeyi sağlayıp kapattıktan sonra Instagram üzerindeki videoların sesleri hoparlörden değil de ahizeden geldiğini fark ettim ve telefonu kapatıp açmadan düzelmiyor.
Bunların dışında telefonun özelliklerine baktığımda Micro USB girişi üzerinden telefona flash disk okutabileceğimi fark ettim lakin telefonda ki verilerimi aktarmak için yeni flash disk aldığımda kullanamadım çünkü hiçbir şekilde algılamıyor.

Sefa Sefa 7.940 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sefa27 Ekim 2019

    Casper Via f1 telefonunu kullanmaktayım bıktım bu firmadan bir hatayı yapamadılar bundan sonra Casper ı herkese kötüleyeceğim sözde garantisi var telefonu düzelttik deyip yapmadan gönderiyorlar Uygulamaların önbelleği 320 MB olduktan sonra ciddi manada kasma yaşanıyor. Düzelmesi için sürekli “Ayarlar-Uygulamalar-Uygulamayı” bularak “Önbelleği temizle” butonuna basıyorum daha sonra geri gelerek “Durdurmaya zorla” butonuna basıyorum. Bu işlemleri yaptıktan sonra uygulama yeniden normale dönüyor ve yaklaşık 15-20 dakika Instagram'da ya da herhangi bir uygulamada dolaştığım takdirde yeniden aynı durum tekrarlanıyor.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler